Loading…

Restoranų tinklas “Bernelių užeiga”

Išskirtiniu interjeru pasižymintys bene geriausio Kaune restoranų tinklo „Bernelių užeiga“ restoranai maloniai kviečia naudotis paslaugomis. „Bernelių užeigos“ personalas kiekvieną lankytoją pasitiks su šypsena, o unikalaus maisto ruošimo tradicijas išsaugojęs restoranų tinklas kvies vaišintis skaniausiais patiekalais.

Jei planuojate surengti pokylį, su malonumu Jums suruošime šventę bet kokia proga. Jūsų patogumui, galime pasiūlyti nuo 6 iki 300 asmenų talpinančias menes. „Bernelių užeigose“ visame Kaune, Vilniuje, Šiauliuose tikrai atrasite širdžiai mieliausią ir Jūsų poreikius atitinkančią elegancija pulsuojančią, kondicionuojamą, prabangią pokylių menę.

Šiltuoju metų laiku pokylį kelkite lauke – bet kokioje Jūsų pasirinktoje erdvėje ar „Bernelių užeigos“ kiemelyje. Pasikliaudami restoranų „Bernelių užeiga“ kolektyvo patirtimi ir išradingumu, mes Jūsų šventę surengsime bet kuriame pasaulio kraštelyje. Į Jūsų šventę atvyksime su visa svita ir dekoruosime Jūsų šventę pagal renginio tematiką ir Jūsų poreikius.

Laukiame Jūsų kiekvieną dieną! Savo kasdienius ar šventės rūpesčius palikite mums!
Daugiau informacijos teiraukitės elektroniniu paštu : info@berneliuuzeiga.lt
www.berneliuuzeiga.lt