Loading…

Romantiška vakaro ar net nakties kelionė jachta

Pažintinė , reprezentacinė kelionė jachta.

Sulaukėte garbingų svečių, norite padovanoti nepakartojamą laisvalaikį ?  Atvykite į Trakus ir mes pasiūlysime Jums nuostabų poilsį ant vandens. Plaukimas jachta, gamtovaizdis, kurio nepamatysite nuo kranto, krištolinis vanduo, saulė ir laisvės pojūtį dovanojantis vėjas.

Trakuose  Jūs turite puikią galimybę apžiūrėti Salos pilį, Užutrakio bei Totoriškių dvarus iš ežero pusės.

Jachtų kapitonai gali bendrauti ivairiomis kalbomis: lietuvių, lenkų, rusų ir anglų .

Kviečiame švęsti savo ir draugų gimtadienius ar mergvakarius plaukiant jachtomis.

Romantiška vakaro ar net nakties kelionė.

Leidžiantis saulei paskutiniai spinduliai nudažo pilį gelsvais atspalviais ir pilies sienos įgauna nepakartojamo žaismo. Tai laikas kai pilis parodo mums kitokį savo veidą, tai laikas kai užplūsta jausmai ir galima prisipažinti meilėje ar paprašyti rankos dovanojant širdį , tai laikas kai nurimusi gamta merkia akis ir paskutiniai vėjo gūsiai neša jachtą link besileidžiančios saulės, lyg norėdami ją pasivyti.

Romantiškos ir kažkuo net bauginančios nakties sutemos. Tik ežero viduryje apšviesti didingos pilies kontūrai , lengvas vėjelis nešantis jachtą kažkur į nežinomybę. Iš už salos pasirodantis Tiškevičių dvaras. Tik naktį visa tai pamatai neįprastai, keistai, romantiškai ir nekasdieniškai, kad tik miestelio nedrąsūs blyksniai primena, kad esi ne pasakoje.

Norėdami pagauti šiuos romantiškus momentus, pasitikslinkite, kada leidžiasi saulė, skambinkite ir užsakykite jums patinkantį laiką. 

Įmonės savaitgalis. Regata Jūsų kompanijai!  Team building

Regata vadinamos varžybos laivais. Grupė žmonių skirstoma į komandas nuo dviejų iki penkių žmonių komandoje. Prieš prasidedant varžyboms aptariama plaukimo distancija. Minimaliai regatai skiriama viena valanda.Komandai sulipus į jachtą, kapitonas trumpai supažindina su jos valdymu (tai nėra labai sudėtinga). Pradiniam apmokymui skiriama iki 10 min. Po instruktažo burių valdymas perduodamas naujokams.

Saugumo sumetimais kapitonas pasilieka teisę vairuoti jachtą.