Royal SPA Residence

ROYAL SPA RESIDENCE

Royal SPA Residence – po vienu stogu įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis, restoranas, baras, SPA centras su baseino, sūkurinių vonių ir pirčių kompleksu, bei konferencijų centras.

Viešbutis įsikūręs labai gražioje Birštono kurorto vietoje – ant didžiausios Lietuvos upės – Nemuno kranto, pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Apaugęs paupio šlaitas ir šimtamečių pušų miškas sukuria žodžiais nunusakomą ramybę, kuri leidžia kiekvienam atitrūkti nuo gyvenimiško šurmulio ir kasdienybės. Čia rasite viską – tylą, kurią papildo miško ošimas, gamtos grožį, kuris čia mažai paliestas žmonių rankų ir ypatingą atmosferą, kurią sukuria Nemuno upės vingiai ir tyras oras.

VIEŠBUTIS

Iš viso viešbutyje yra 93 išskirtinai erdvūs kambariai: apartamentai (~86 m2), liuksai (~45m2), mini liuksai (~33 m2), bei vienviečiai ir dviviečiai kambariai (~24/30 m2). Visi kambariai yra puikiai funkcionaliai įrengti, juose patogu apsistoti norintiems pailsėti dieną ar ilgesnį laiko tarpą, praleisti romatišką savaitgalį, ar tiesiog pabūti su šeima. Pro visų kambarių langus atsiveria nuostabūs šimtamečio pušyno vaizdai.

Visos Royal SPA Residence patalpos pritaikytos žmonėms su negalia – erdvūs kambariai, patogūs vonios kambariai, veikiantys liftai, visame viešbutyje nėra nei vieno įrengto slenksčio.

SPA IR SVEIKATINGUMO CENTRAS

Royal SPA Residence SPA ir sveikatingumo centras maloniai kviečia paplaukioti baseine ir pasilepinti sūkurinėse, aromatinėse bei perlinėse voniose, pasilepinti masažu ar kitais SPA malonumais.

SPA Centre veikia sauna, rusiška bei turkiška garinė pirtis, taip pat hamamas. Atliekami masažai, šveitimai, bei puoselėjantys ir jauninantys kūną įvyniojimai.

SPA centre bei viešbučio teritorijoje atliekamos unikalios Kneipp procedūros paremtos 5 Sebastiano Kneippo elementais: vandens terapija, subalansuota mityba, vaistažolių terapija, judesio terapija, fizine ir dvasine harmonija.

SPA ir sveikatingumo centre atliekami veido ir kūno masažai, SPA kompleksai bei ritualai, veido jauninimo ar kūno linijų puoselėjimo procedūros.

Mėgstantiems aktyviai leisti laiką ar sportuoti, sveikatingumo centre yra kineziterapijos ir treniruoklių salės, taip pat čia yra atskiras relaksacijai skirtas kambarys dviems bei poilsio kambarys.

Viešbučio svečiai gali gauti gydytojo reabilitologo, kineziterapeuto, Kneipp specialsito ar kosmetologo konsultacijas.

RESTORANAS IR BARAS

Royal SPA Residence restoranas siūlo pasimėgauti subtiliais europietiškos ir dzūkiškos virtuvės patiekalais. Puikus aptarnavimas, jaukus interjeras, vaizdas pro restorano langus į šimtametį pušyną suteiks Jums nepamirštomų ispūdžių ir gerą nuotaiką.

Šimto vietų restorane šalia europietiškos virtuvės patiekalų patiekiame sveiką dietinį maitinimą, kurį sudaro kvalifikuotas dietologas. Viešbučio svečiai restorane rytais gali pasimėgauti gausiais pusryčiais, dienos ir vakaro metu gurmaniškais patiekalais.

Šalia restorano esantis jaukus žiemos sodas yra puiki vieta įvairioms šventėms ar pobuviams. Royal SPA Residence restorano išskirtinumas – naudojant tik natūralius ir ekologiškus ingredientus, gaminami gurmaniški desertai, kuriuos ne tik galima paragauti restorane, tačiau ir užsisakyti išvežimui.

Royal SPA Residence bare viešbučio svečiams siūlome platų arbatų, kavų ir desertų meniu. Tai puiki vieta vakare aptarti turiningai praleistą dieną Royal SPA Residence viešbutyje.

KONFERENCIJŲ CENTRAS

Royal SPA Residence konferencijų centras – tai septynios įvairaus dydžio salės , talpinančios nuo 15 iki 120 renginių dalyvių. Konferencijų salės yra aprūpintos šiuolaikine konferencine įranga. PIetūs bei vakarienė patiekiami restorane, o kavos pertraukėlėmis galite mėgautis pasirinktose erdvėse. Royal SPA Residence darbuotojai padės organizuoti posėdį, konferenciją ar mokymus, bei pasiūlys dalyviams laisvalaikio užsiėmimus po renginio.

PRAMOGOS

Royal SPA Residence galite išbandyti įvairias laisvalaikio pramogas:

– Biliardas

– Stalo tenisas

– Pasivažinėjimas dviračiais

– Šiaurietiškas vaikščiojimas

– Ekskursijos

– Pasiplaukiojimai laivu

– Komandiniai žaidimai

– Degustacijos