Loading…

Salonas “Dienos SPA DiDo”

Tai netikėtai jauki, savito interjero, ramybės bei atsipalaidavimo oazė Viniaus mieste, teikianti sveikatinimo bei grožio paslaugas užimtiems, visada skubantiems žmonėms. Tiems, kurie ieško konfidencialumo ar tikisi ypatingai malonaus aptarnavimo. Salonas sukurtas išlaikant tarptautinius Dienos SPA reikalavimus (apie šį SPA – “Dienos SPA TIPAS”).

Naująjame “Dienos SPA DiDO” salone rasite didelį sveikatinimo procedūrų pasirinkimą, platų grožio paslaugų meniu. Dauguma jų atliekamos jungiant svarbią pusiausvyrą: nauda + poilsis, t.y. procedūros organizuojamos taip, kad klientas gautų kokybišką paslaugą,tuo pačiu metu turėdamas galimybę atsipalaiduoti bei pailsėti. Pirmą kartą mintis sukurti tokį saloną gimė sėdint kirpėjo kėdėje, kuomet buvo bandoma geriau išnaudoti laiką prieš svarbų verslo susitikimą. Pasistengus atsiriboti nuo šalia esančio šurmulio, užsimerkus pasnausti ar šiaip apie nieką negalvoti, sunkiai tai pavyko padaryti. Nustebę aplinkinių žvilgsniai, garsiai grojanti radijo imtuvo muzika, tuščias meistrų  klausinėjimas erzinančiai trikdė. Norėjosi “kitaip”. Ir ko gero, taip norėjosi ne vienam klientui….

Pasitelkus ilgametę darbinę patirtį kosmetikos srityje bei panaudojus įgytas verslo vadybos žinias, atgaivinus interjero projektavimo įgūdžius ir susipažinus su tarptautiniais SPA verslo ypatumais (aplankytas ne vienas užsienyje esantis SPA centras) sukurtas mielas, kiek neįprastas Lietuvoje, Dienos SPA salonas. Kaip tai pavyko, vertinsite Jūs.

Apsilankykite “Dienos SPA DiDO”. Patyrusi ir darni meistrų komanda, maloniai Jūsų laukia.