Loading…

Šaudymas iš lankų ir arbaletų, uždarų patalpų šaudykla

VšĮ „Oksalis”Jums tai Vilniuje įsikūręs „Šaudymo iš lanko centras”, kuriame Jūs galite išmokti, susipažinti ar papramogauti šaudant iš lankų ir arbaletų, parduotuvėje pamatyti platų lankų ir jų aksesuarų asortimentą. Įmonė turi ilgametę patirtį – daugiau kaip dešimt metų dirba šaudymo iš lanko sporto, medžioklės ir pramogų srityje, nuolat organizuoja lankininkų tarptautinius turnyrus, pramoginius renginius, mokymus, viena iš „Lietuvos šaudymo iš lanko asociacijos” steigėjų.
Ar matėte kaip lankininkų būrys įtempia lankus ? Ar girdėjote kaip strėlės šniokšdamos skrodžia orą ir sminga į taikinį ? Ne ?! Gaila, nes tikrai būtų ką prisiminti ir kitiems papasakoti.

 

PLC „Oksalis”Jums is an archery centre established in Vilnius, where you can learn, make friends or simply enjoy archery with bow and arrow or crossbow. You can also find there a wide variety of bows and archery accesories. The Company has long time experience -it‘s been working in archery sport, hunting and archery entertainment more than 10 years. It constantly arranges local and international archery tournaments, archery entertaining events, seminars on archery  and is ne of the Lthuanian Archery Association founders.

Have you ever seen how it looks when a group of archers draw their bows? Have you ever heared how arrows sing when tearing the ear and then swoop in a tareget? No? What a pitty! Because you would have a lot to remember and a lot of emotions to share with others.

Programa (paskutinį kartą atnaujinta 2009 09)

„Ateik ir tu, šaudyti smagiau kartu”. Kviečiame išbandyti akies taiklumą šaudant iš lankų arba arbaletų .

Tai Jūsų galimybė patirti dar neatrastus dalykus ir puikiai praleisti laiką pramogaujant..

Instruktoriai apmokys kaip reikia naudotis inventoriumi, supažindins su lankų tipais, šaudymo technika ir padės šaudymo metu.

The Program

„Come here you and you, it‘s more fun shooting together”. We invite you to try your eye and hand with bow and arrow.

This is your chance to experience things never discovered before and to have a good time entertaining.

Instructors will teach you how to handle with bow and arrow, and introduce you to different bow types, archery technique and will help you during your practice.

 

VšĮ „Oksalis”Jums

Savanorių pr. 180 Vilnius

Mob. +370 61431288

Tel. +370 5 213 7228

El.paštas: [email protected]

www.strele.lt

www.toparchery.lt

 

I-V 10.00-18.00

Arba kitu laiku išanksto susitarus.

 

I-V 10.00-18.00

Or other prearranged time.