Loading…

Segmentinis masažas skausmo mažinimui

Jeigu turite problemų su raumenų skausmais, kvepavimo problemomis, nemiga ar stresu, siūlome išbandyti segmentinį masažą, kuris galėtų padėti įveikti Jūsų turimas problemas. 
Dovanų kuponas: Segmentinis masažas skausmo mažinimui
Segmentinis masažas veiksmingai malšina raumenų skausmus ir turi tiesioginį poveikį širdies-kraujagyslių, virškinimo organų, kvėpavimo sistemai. Segmentinis masažas teigiamai veikia visą organizmą. 
Masažas padeda normalizuoti centrinę ir periferinę nervų sistemą. Atpalaiduoja kūno raumenis, gydo nuo nemigos, mažina nuovargį, stresą. Masažo procedūromis galima ne tik atpalaiduoti raumenis, bet ir atstatyti normalias vidaus organų funkcijas.
 
Sokrato Clinika centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:

„Prabangi Veido SPA kompleksinė procedūra “Morjana” – kurios metu bus suaktyvinta veido krauhotaka, atpalaiduos įtemptus raumenis, pamiršite įtampą ir stresą. Morjana – tai prabangi prancūziška kosmetika, kurią gaminant jau eilę metų remiamasi grožio paslaptimis iš Maroko. 
Karštų lavos akmenų atpalaiduojantis masažas – suteiks maksimalią relaksaciją, nes masažo metu naudojamos natūralios priemonės. Masažas pagerina  
Dovana moterims – Masažas su kokosų aliejumi “Rafaello”. Aliejus turi antioksidantinių, antibakterinių savybių, kurio pagalba oda bus apsaugota nuo laisvųjų radikalų poveikio (sulėtinamas senėjimo procesas). 
Dovana dukrai ar pauglėms: Makiažo pamoka dviems – individuali pamoka merginoms, norinčios išmokti kaip taisyklingai pagal amžių pasidaryti makiažą, kaip parinkti spalvas bei sužinos būtinas makiažo taisykles.

Kaina nuo: 30.00 EUR.