Loading…

Segway Nuoma Druskininkuose

SEGWAY Nuoma, SEGWAY Aренда, SEGWAY Rent

NUOMA DRUSKININKUOSE:
Vilniaus al. 8, +37061155544.

Daugaiu informacijos: www.segwaynuoma.lt

Segway gali važiuoti ir vaikai, ir suaugę, tai labai paprasta. Valdyti Segway išmokstama per kelias minutes. Rekomenduojamas važiuotojų svoris yra 40 – 120 Kg. Klientai jaunesni nei 18 m privalo atvykti kartu su tėvais arba turėti jų raštišką sutikimą. Pirmą kartą važiuojantiems mūsų instruktorius pademonstruos kaip reikia saugiai vairuoti, patars kaip geriau įveikti kliūtis taip pat atsakys į visus Jūsų klausimus susijusius su Segway.
Segway yra savaime balansuojanti dviratė transporto priemonė, varoma elektros variklių pagalba.
Pirmasis Segway buvo pristatytas 2001m. New Hampshire, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Kompiuterių ir variklių pagalba riedis išsilaiko vertikalioje padėtyje. Vairuotojas pasvirdamas į priekį pradeda važiuoti pirmyn, pasvires atgal pradeda važiuoti atgal. Visa tai yra atliekama Giroskopinių sensorių pagalba. Segway vairuojamas pastūmus vairalazdę dešinėn arba kairėn.
segway, segway rent, segway tour, segway price, segway sell, segway druskininkai, segway palanga, segway rent druskininkai, super segway, segway, riedziai, segway nuoma, riedziu nuoma, segway kaina, riedziu kaina, segway kainos, segway pardavimas, riedziu pardavimas, elektriniai riedziai, segway druskininkai, segway palanga, segway nuoma druskininkuose, riedziai, super segway.