Loading…

SEGWAY NUOMA DRUSKININKUOSE

SEGWAY nuomos paslaugą Druskininkų mieste siūlome nuo 2012 metų. Sukūrėmė ją tam, kad Jūs galėtumėte pajusti, ką reiškia skrieti su Segway per miestą, ko gero, labiausiai pritaikytą tokio pobūdžio transporto priemonėms. Puikiai išvystyta šio kurortinio miesto infrastruktūra leis Jums apžiūrėti visus šio miesto traukos objektus, net nenulipant nuo SEGWAY.
SEGWAY gali važiuoti ir vaikai, ir suaugę. Rekomenduojamas asmens, norinčio pasivažinėti šia smagia transporto priemone, svoris turi būti nuo 40 iki 120 Kg. Jaunesni nei 10 metų vaikai arba vaikai, kurie patenka į lengvesnių nei 40 Kg. svorio kategoriją, yra paliekami tėvelių atsakomybei. Kiekvienam pirmą kartą besinaudojančiam SEGWAY yra pateikiamas išsamus instruktažas. Pirmuosius Jūsų važiavimus stebės instruktorius, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, patars kaip geriau įveikti kliūtis, pasiūlys pasivažinėjimo maršrutą pagal Jūsų poreikius ir padės Jums visą nuomos laiką.
Tikime, kad pasivažinėjimas SEGWAY turi būti įtrauktas į Jūsų gyvenimo „privalau padaryti“ sąrašą. Esame įsitikinę, kad toks pasivažinėjimas leis Jums patirti tikrą adrenalino proveržį bei paliks Jūsų atmintyje neišdildomų įspūdžių ir tuo pačiu leis padėti dar vieną varnelę Jūsų „privalau padaryti“ sąraše.