Loading…

,,Senasis Rambynas” – svečių namai, kavinė, pirtis

,,Senasis Rambynas‘‘ siūlo Jums:

Apsistoti svečių namuose ,,Senasis Rambynas‘‘:

4* svečių namai ,,Senasis Rambynas” įsikūrę unikaliame pastate, kuris Rambyno kalno kaiminystėje stovi jau daugiau nei 100 metų. Tai buvusi vokiečių-lietuvių mokykla, paminėta ne vienoje istorinėje knygoje. Senoji mokykla restauruota ir pritaikyta teikti apgyvendinimo paslaugas stengiantis išsaugoti šio didingo pastato autetiškumą, išlaikant šio krašto stilių eksterjere ir interjere. Visi 9 svečių namų ,,Senasis Rambynas” kambariai dekoruoti ir apstatyti tik autentiškais, antikvariniais baldais, kiekviename jų įrengti dušai ir tualetai.

Siūlome Jums atšvęsti šeimos ar įmonių šventes ,,Senąjame Rambyne‘‘:
Šeimos švenčių, įmonių vakarėlių, konferencijų, banketų organizavimas.
Jūsų patogumui pasirūpinsime Jūsų šventės maistu, aplinka, pramogomis, nakvyne. Konferencijų salėje įrengta visa reikalinga įranga, pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis, maitinimu, nakvyne svečių namuose.

,,Senasis Rambynas‘‘ pirtis su sale:
Norite pailsėti po sunkių darbų, atgauti jėgas ar tiesiog smagios šventės ar romantiško pasibūvimo? Kviečiame Jus į rusišką ,,Senojo Rambyno‘‘ pirtį, kur galėsite atsipalaiduoti, išsiplakti kvapniomis vantomis, išsimaudyti tvenkinyje ar išsivolioti sniege. Šalia pirties Jūsų laukia ir karšta lauko vonia (kubilas). Pirtyje talpiname iki 20 žmonių, yra poilsio salė, persirengimo kambariai, dušai, WC. Taip pat siūlome Jums miegamąsias vietas, kurios Jūsų patogumui įrengtos virš pirties.

Kitos ,,Senasis Rambynas‘‘ paslaugos:
• Stacionari lauko pavėsinė su židiniu. Joje telpa iki 50 žmonių, galite atšvęsti šeimos, įmonės šventę ar linksmai praleisti laiką su kompanija. Pasirūpinsime Jūsų maistu, o esant poreikiui ir nakvyne svečių namuose.
• Tvenkinys
• Šašlykinės
• Lauko tinklinio aikštelė
• Pažintinių ekskursijų po apylinkes organizavimas.