ŠILTAS namas puikiam poilsiui prie ežero, tik 6 km nuo Druskininkų

KĄ VEIKTI TOKIU METU?

Viduje šiltai sėdėti ant minkšto odinio kampo, stebėti ugnies šokį židinyje, išsikepti obuolių pyragą orkaitėje, žaisti stalo žaidimus, smagiai leisti laiką.
Lauke patiems išsikūrenti pirtį, išsivirti troškinį ant laužo, vaikščioti po mišką, kvėpuoti grynu oru, klausytis tylos.
O ieškantiems aktyvių pramogų, Druskininkai čia pat. Ir Vandens parkas, ir Snow Arena, bei įvairios sveikatinimo procedūros.

Siūlome išsinuomuoti puikų ką tik pastatytą medinį namą, išskirtinio dizaino ir labai komfortišką, esantį prie Latežerio ežero.
Šį namą siūlome ieškanties poilsio ir ramybės gamtoje, tačiau taip pat ir vertinantiems komfortą namuose bei aktyvias pramogas Druskininkų kurorte.

Jūsų pasirinkimui 3 miegamieji su atsiveriančiais vaizdais į ežerą bei į pušyną. Ypatinga erdvė knygų skaitymui ar šiaip pabuvimui su savimi su atsiveriančiu panoraminiu vaizdu i pušyną. Svetainė su židiniu, patogiu odiniu kampu bei didžiuliu vitrininiu langu, pro kurį atsiveria vaizdas į ežerą. Patogi virtuvė su dideliu stalu maloniems pasisėdejimams. Erdvi vonia su šildomomis grindimis, dušu, kriaukle, tualetu pirmame aukšte bei tualetas ir kriauklė antrame aukšte.

Kieme – dvi didelės terasos, laužavietė bei masažinis akmenukų kelias iki liepto, nuo kurio atsiveria vaizdas į ežerą. Ežeras labai žuvingas ir tinkamas maudynėms.

Susisiekimas su mumis puikus. Nuo Druskininkų miesto – 6 km asfaltuotu keliu bei 500 m pravažiuotu miško keliu.

Nuo Vilniaus arba Kauno – 130 km.

Labai laukiame Jūsų atvykstant.

Kainos:
Nuo 60 € už parą, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.