Snow Arena

Snoras Snow Arena Druskininkuose – pirmasis ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos padengtos sniegu, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui.

Slidinėjimo trasų sniego gamybai naudojama PowderStar Series technologija, pagal kurią sniegas gaminamas naudojant suspaustą orą ir šaltą vandenį be jokių cheminių ir bakterinių priedų. Snoras Snow Arena sniego gamybos sistema yra automatizuota, gali būti kontroliuojama bei valdoma nuotoliniu būdu. PowderStar Series technologija suteikia galimybę aprūpinti slidinėjimo trasas aukščiausios kokybės sniegu ištisus metus.

Snoras Snow Arena įrengti naujausi šveicariški kalnų keltuvai: krėslinis keturvietis, tempiamas „bugelinis“ bei juostiniai. Pradedantiesiems pasikelti keltuvu padės kvalifikuoti instruktoriai.

Snoras Snow Arena slidinėjimo trasų viduje vidutinė temperatūra yra -2°C šalčio, dėl to rekomenduojama šilta apranga. Lankytojai, neturintys slidinėjimui skirtos aprangos ar įrangos, gali išsinuomoti komplekse esančiame nuomos punkte už papildomą mokestį. Lankytojų patogumui persirengimo zonoje yra įrengta 1000 spintelių asmeniniams daiktams saugoti, persirengimo kabinos bei dušai.

Visi komplekso lankytojai turi laikytis slidinėjimo trasų elgesio taisyklių. Tai reiškia, kad jie turi mokėti kontroliuoti greitį ir kryptį, sugebėti pasukti ir stabdyti, naudotis keltuvais be pagalbos. Jeigu lankytojai nemoka atlikti šių veiksmų, rekomenduojame pasinaudoti slidinėjimo instruktorių paslaugomis. Snoras Snow Arena veikia kalnų slidinėjimo meistriškumo ir snieglenčių sporto mokykla DruSkiSchool. Šios mokyklos instruktoriai dirba pagal SmartSnow mokymo sistemą, kurios pagrindinis tikslas yra greitai ir efektyviai išmokyti lankytojus slidinėti slidėmis ar snieglente.

Po aktyvių pramogų arenoje galite sušilti, pasistiprinti ir atgauti jėgas komplekse esančiame savitarnos restorane arba”Bo” bare. Kiekvienas lankytojas užkandžiauti ar bendrauti su draugais gali kiek tik širdis geidžia, kadangi laikas praleistas šiose vietose neįeina į slidinėjimui skirtą laiką. Pagrindinės trasos viduje įrengti Absolut Ice Bar bei Carlsberg finišo baras – tikriems slidinėjimo entuziastams. Laikas praleistas šiuose baruose įsiskaičiuoja į slidinėjimo laiką. Kvapą gniaužianti Druskininkų ir jų apylinkių panorama, atsiverianti pro 50 m aukštyje esančio restorano Aero Gallery langus, leidžia atsikvėpti ir pasigrožėti vaizdais.

Jūsų paslaugoms:

2 uždaros slidinėjimo trasos, veikiančios ištisus metus;
lauko trasa, pradedanti veikti lauko temperatūrai nukritus iki +5°C;
snieglenčių parkas;
įrangos ir drabužių nuomos bei priežiūros punktai;
slidinėjimo mokykla DruSkiSchool;
vaikų pramogų parkas DruFunPark;
parduotuvės;
restoranai/barai;
WC asmenims su negalia;
mamos ir vaiko kambarys;
terasa su panoraminiu vaizdu;
rūkymo vietos;
bankomatai;
belaidis internetas;
380 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Druskininkų SNORAS SNOW ARENA – tobulos trasos, tobulas sniegas, tobula vieta. Kiekvieną dieną, ištisus metus.