Loading…

Sodyba “Barono vila”

“Barono vila” – erdvi ir šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, apsupta miškų ir slėnių- įsikūrusi Anykščių rajone, šalia gražaus Svėdasų miestelio (4 km). Nuo Vilniaus atstumas – 120 km, nuo Kauno – 140 km. Utena, Anykščiai, Kupiškis, Rokiškis 26-30 km. Miškuose – daug grybų ir uogų. Iki Šventosios upės – 1 km. Prie namo – 1 ha įžuvintas tvenkinys. Puikus poilsis mėgstantiems ramybę, privatumą. Savitas interjeras, jaukūs ir patogūs kambariai, konferencijų ir pobūvių salės.

Mes specializuojamės priimant verslo renginius, progines šventes nuo 30 iki 50 žmonių. Ruošiame skanų maistą ir maloniai aptarnaujame. Priklausome Rytų Aukštaitijos kulinarinio paveldo tinklui. Pas mus galima paragauti tradicinių lietuviškų, europietiškų bei Azijos patiekalų. Turime savo firminį patiekalą – “Barono plovą”, virtą ant laužo. Plovo receptas ir specialūs prieskoniai parvežti šeimininkų iš tolimosios Azijos. Svečiams siūlome stebėti ir dalyvauti plovo gaminimo procese.

Sodyboje – 34 nakvynės vietos, 14 kambarių. ( 13 – dviviečių ir 1 – keturvietis ) su visais patogumais, atskirais tualetais-dušais.

Pobūvių salė, papuošta freskomis (autorius – dailininkas Ramūnas Grikevičius), yra cokoliniame namo aukšte. Šalia yra baras, židinys ir virtuvė.

Erdvi svetainė – pirmame namo aukšte. Jūsų poilsiui – TV, internetas, židinys, biblioteka bei saulėta terasa. Antrame aukšte – jauki 25 vietų konferencijų salė. Name yra moderni centrinė šildymo bei vėdinimo sistema.

Vasarą malonu praleisti laiką kiemelyje po stogu (100 kv.m.), kuris tapo mėgstamiausia pasisėdėjimų vieta. Čia, prie kaimiškų medinių stalų, telpa iki 50 žmonių. Ten pat yra erdvi šokių aikštelė, lauko židinys, kuriame ant grotelių galima išsikepti šašlyką ar kepsnį.

Aštrių pojūčių mėgėjams pasiūlysime išbandyti lauko pirtį – kubilą, o mėgstaniems senas tradicijas – rusišką garinę pirtelę ir beržines vantas. Na o šalia namo įrengta laužavietė tiks mėgstantiems romantiškus vakarus prie ugnelės.

Sodyboje , toliau nuo pagrindinio pastato, yra atskiras medinis namelis su didele terasa ir vaizdu į tvenkinį. Čia naujai įrengti 3 miegamieji kambariai, virtuvė su valgomuoju, tualetas, dušas. Namelyje – 6 vietos tiems, kas vertina ramybę ir privatumą.

Barono vila” – Kaimo turizmo asociacijos narė nuo 2001 m. Vieni pirmųjų Anykščių raj. pradėjome vystyti kaimo turizmą ir jau 7-tus metus svetingai priimame poilsiautojus. Kiekvienais metais sodyba yra atnaujinama, renovuojama, puošiama ir gražinama. Investicijos pasiteisino – 2005 metais “Barono vilai” suteikta 4 gandrų (aukščiausia) kategorija.
2006 m. gavome Lietuvos Turizmo departamento ir žemės ūkio ministerijos įvertinimą, “Už kaimo turizmo plėtrą”. 2006 m. spalio mėn. laimėjome 3 vietą „Švyturys-Utenos alus” ir Lietuvos kaimo turizmo asocacijos surengtame konkurse „SVETINGIAUSIA SODYBA – 2006″.