Loading…

Sodyba CBLand ‘ as

Nuomojama sodyba, prie Neveiglo ežero, Alytaus rajone, 3 km nuo Daugų miestelio, 20 km nuo Alytaus , 80 km nuo Vilniaus.

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/sodybacblandas/

 

Sodyboje yra trys namai:

Pagrindinis namas – labiau tinkamas pobuviams, šventėms, vakarėliams.

Pirmajame aukšte yra didelė salė sujungta su baru – virtuve bei erdvi terasa (salėje telpa iki 25 žmonių).

Antrajame aukšte: du erdvūs kambariai skirti miegojimui (20 miegamujų vietų), ir balkonas su nuostabiu vaizdu į ežerą.

Name yra WC, dušas, švari patalynė, indai, įrankiai, indaplovė, viryklė, virdulys, šaldytuvas, garso aparatūra, 1,8m įstrižainės televizorius. Šalia namo yra 8-vietis kubilas, kepsninė, malkos, vasaros sezonu – gultai, hamakas.

 

Pirties namas  yra toliau nuo ežero (apytiksliai 75 metrai), tačiau ant tvenkinio kranto, todėl tiesiai iš pirties nuo lieptelio galima šokti į vandenį. Priešpiryje  telpa 15 žmonių kompanija. Yra TV, muzikinis centras, mini virtuvėlė, dušas, wc. Antrame aukšte – 13 miegamųjų vietų su švaria patalyne. Šalia namo terasos yra 6-iavietis kubilas, kepsinė, malkos. Vasaros sezonu –  gultai.

 

Lofto tipo namelis – idealiausia tinka romantiškam pasisėdėjimui porai, ramiam šeimos poilsiui arba 4 žmonių pasibuvimui. Pirmame aukšte yra minkštas kampas (sustūmus galima miegoti dviems asmenims), TV, mini virtuvėlė, wc, dušas. Antresolėje yra dvigulė lova. Prie namo didelė terasa, kurioje telpa iki 8 žmonių kompanija vakarojimui. Šalia namo taip pat yra kubilas ir kepsninės

 

Ežero pakrantėje  yra lieptas, poilsio zona su gultais ir hamakais, valtis, vandens dviračiai.

Mėgstantiems grilį – sodyboje turime ne tik tradicines šašlykines, bet ir Kamado Bono kepsnines, rūkyklą, duodame iešmus, groteles, malkas.

66 arų sklype yra ne tik įžuvintas tvenkinys, krepšinio aikštelė, du batutai,  supynės mažiesiems, bet ir begalė vietos palapinėms.
Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir šventės pobūdžio. Maloniai kviečiame užsukti.

Taip pat nuomuojame baidares plaukimui upėmis.

 

Kaina: nuo 100 €