Loading…

Sodyba “Penktas sezonas” Padumbliai

Moderni kaimo turizmo sodyba.

Sodyba įsikūrusi Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje.

Visus atvykusius pasitiks jaukus, kvepiantis pušynas paežerėje, pro lieknas pušis šmėžuojantis ežero vanduo. Sodyba ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe. Sodybos nameliai išdėstyti jaukiu lanku, kas suteikia jaukumo. Į ežero pusę atsiveriančios lauko terasos leis grožėtis gamta, bet kuriuo metų laiku. Visi nameliai dengti nendriniais stogais. Teritorija apšviesta, trinkelėmis iškloti takeliai.

Poilsio kompleksą sudaro pagrindinis namas bei trys atskiri šeimyniniam poilsiui pritaikyti dviaukščiai nameliai.

Pagrindiniame name įrengta pokylių-konferencijų salė, virtuvė,  o antrame pastato aukšte patogiam Jūsų poilsiui pritaikyti  keturi  šeimyniniai numeriai su kiekvienam kambariui skirtu wc ir dušu. Pagrindinis namas turi didelę lauko terasą.
Kiekviename namelyje įrengta mini virtuvė (šaldytuvas, kaitlentė, kriauklė, el. virdulys, visi reikalingi indai), poilsio zona su minkštaisiais baldais bei wc ir dušo kabinos. Taip pat namelio antrame aukšte  yra 2 miegamieji kambariai, kuriuose yra po 2 lovas ir sofą lovą, abiems kambariams bendra vonia bei WC. Iš abiejų miegamųjų galima patekti į didelį balkoną iš kurio atsiveria ežero vaizdas. Kiekvienas namelis turi lauko terasą. Nameliai išdėstyti taip, kad ten apsigyvenę turėtų kuo daugiau privatumo.

Ant ežero kranto yra tradicinė rusiška pirtis.

Papildomos pramogos: pasiplaukiojimas baidarėmis, valtimis, kubilas, pirtis, biliardas.

Iš viso su nakvyne telpa 50 žmonių + galimybė pristatyti ištiesiamas lovas.

Poilsiautojai laukiami ištisus metus.