Loading…

Sodyba “Penktas sezonas” Rėžaliai

Moderni kaimo turizmo sodyba.

Visus atvykusius pasitiks neaprėpiamos erdvės jausmas. Plati panorama, kurios neužstoja jokie pastatai ar augalai. Sodyba ribojasi su Dubysos upe. Prieš akis atsiveria visa Padubysio erdvė.

Sodybos nameliai išdėstyti kalne, kas suteikia dar didesnį erdvės pojūtį. Platūs langai ir atsiveriančios lauko terasos leis grožėtis gamta bet kuriuo metų laiku.Visi nameliai dengti Norvegiškais žoliniais stogais. Teritorija apšviesta, trinkelėmis iškloti takeliai ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Poilsio kompleksą sudaro pagrindinis namas bei trys atskiri šeimyniniam poilsiui pritaikyti nameliai. 
Pagrindiniame name yra konferencijų-pokylių salė su reikalinga įranga, keturi poilsiui pritaikyti numeriai su kiekvienam kambariui skirtu wc ir dušu, bendra virtuvė.  Kiekvienas kambarys turi atskirą terasą. Kambaryje stovi dvi lovos ir sofa-lova. Pagrindiniame name įrengta konferencijų-pokylių salė, rūsyje – turkiška pirtis ir biliardo stalas.

Kiekviename namelyje įrengta virtuvė, poilsio zona, kurią esant reikalui galima pritaikyti miegojimui bei wc ir dušo kabinos. Visi nameliai turi didelę lauko terasą. Namelio miegamajame stovi dvi lovos, poilsio zonoje miegojimui pritaikytas ištiesiamas minkštas kampas. Nameliai išdėstyti taip, kad ten apsigyvenę turėtų kuo daugiau privatumo.

Yra galimybė pastatyti ištiesiamas lovas.

Papildomos pramogos: pasiplaukiojimas baidarėmis, kubilas.

Iš viso su nakvyne telpa 28 žmonės.

Poilsiautojai laukiami ištisus metus.