Loading…

Sodyba “Šaltiniai”

Sodyba „Šaltiniai“- tai sodyba pripildanti jėgų, svajonių, idėjų, juoko ir meilės Jūsų gyvenimus. Ji kuriasi Anykščių rajone jaukiame Šventosios upės slėnyje, kuris užima pagrindinę buvusio Šaltinių kaimo teritoriją. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums naujai pastatytą poilsio namą su puikiu vaizdu į Šventąją upę. Jame esančią pokylių/konferencijų salę talpinančią iki 30 asmenų ir 3 miegamuosius 16 miegamų vietų.
Žalią, darniai susijungiančią su gamta stovyklavietę su žemine pirtele. Dvivietės baidarės pramogas Šventosios, Vyžuonos ir Jaros upėmis.
Taip pat šviežio maisto Jūsų švenčių stalui, naminio šakočio kepimą ir degustaciją geriant Šaltiniuose surinktų vaistažolių arbatas. Teta metodo sesiją, kuri apvalys nuo varžančių įsitikinimų ir Jūsų poilsiui bei gyvenimui suteik dar daugiau pozityvumo.
Gamtoje tvyranti ramybė ir taika užlies norinčius pailsėti, didžiulė pieva virs tuo, kuo tik leis Jūsų fantazija. Ji gali būti ir puikiu, nesuskaičiuojamos daugybės žvaigždžių viešbučių po atviru dangumi.
Tik leiskite SAU būti SAVIMI, o KITAM – būti KITU ir visas tikro pasaulio grožis atsivers prieš Jūsų akis.