Loading…

Sodyba “Viensėdis”

„VIENSĖDIS” – tai kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi buvusiame prof.botaniko S.Jundzilo dvare. Sodybą supa miškai ir natūralios pievos. Pas mus puikus poilsis tiems, kas mėgsta ramybę ir privatumą. Čia randa atgaivą norintys atitrūkti nuo miesto triukšmo ir pajusti  ramybę. Mėgstantys aktyvų poilsį, gali žvejoti, plaukioti valtimis, žaisti tinklinį ar badmintoną, ant tvenkinio kranto prie laužavietės ir fontanų romantiškai praleisti vakarus. Pas mus galima rengti šeimų ar draugų šventes, jubiliejus, vestuves ir kt. pobūvius, taip pat konferencijas, seminarus, sąskrydžius.

Sodyboje yra SVEČIŲ NAMAI, kuriuose įrengti 8 kambariai ( 2- viečiai ir 3 – viečiai) su visais patogumais, 3 – dviviečiai liukso kambariai. Name įrengta moderni šildymo sistema, todėl ir žiemą pas mus šilta. Čia pat pirmame aukšte įrengta 25 vietų kavinė, kurioje galima pasimėgauti tikra itališka kava ir pavalgyti. Antrame namo aukšte – palėpėje šiltuoju metų laiku galime apnakvindinti iki 60 žmonių.

Šalia svečių namų įrengtas MEDINIS NAMELIS, kuriame gali ilsėtis 5 asmenų šeima.

Ant tvenkinio kranto randasi 80 vietų POBŪVIŲ SALĖ su virtuve ir terasa. Čia pat yra PIRTIS, kurioje vienu metu gali maudytis ir vanotis iki 15 žmonių. Po pirties galima atsigaivinti šalia esančiame tvenkinyje.

Ant tvenkinio kranto PAVĖSINĖJE prie kaimiško medinio stalo gali pramogauti iki 20 žmonių. Čia pat yra ŽIDINYS, kur galima išsikepti kepsnį ar šašlyką.

Nuo Vilniaus iki sodybos tik 19 km. Mūsų sodyba yra Vilnius – Kernavė kelyje, tarp Sudervės ir Dūkštų pusiaukelėje.
Reikalui esant, svečius galime atvešti ir parvešti 50 vietų AUTOBUSU .

Pamirškite miesto triukšmą. Pas mus rasite atgaivą kūnui ir sielai.