Loading…

Šokio mokykla “MSM”

Pagrindinis šokio tikslas – ugdyti kūrybišką, aktyvią, estetinei ir kultūrinei patirčiai atvirą asmenybę, sudaryti galimybes įgyti kiekvienam žmogui būtiną bendrąją šokio raiškos patirtį ir išprusimą.

Mes siekiame:

kad vaikai įgytų šokio kūrybos patirties, ją plėstų, ugdytųsi gebėjimus, reikalingus savarankiškai kurti,

pristatytų kūrybinės raiškos rezultatus ir aktyviai dalyvautų kultūriniame bendruomenės gyvenime,

pažintų dabarties šokio stilistinę įvairovę,

puoselėtų judesių, scenos ir bendravimo kultūrą, ugdytų estetinę nuovoką.

Street dance sąvoka yra labai plati, apibendrinus galima pasakyti, jog tai įvairūs šokio stiliai, kurių kilmė yra Amerikos ir Europos gatvės (Hip-Hop, Break Dance, Street Jazz, Funky, Poping, Loking ir t.t.).

Mūsų treniruotėse Jūs ne tik būsit praktiškai supažindinti su daugelių street dance stilių, bet ir sužinosite nemažai istorijos. Laukiame!

Modernus šokis – tai kūno kalba.. Šis šokis leidžia kiekvienam žmogui atskleisti savo individualumą bei unikalumą.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta laisvę, naujoves, taip pat nori būti kūrybiški ir individualūs, bei originalūs. Ugdytiniai susipažins su moderniu šokiu, jo išraiškomis, raida bei dabarties tendencijomis. Įgis modernaus šokio gebėjimų ir įgūdžių.Vaikai ir jaunimas bus mokomi modernaus, sceninio šokio pagrindų. Taip pat bus suteikiama muzikinių choreografinių žinių, lavinamas ritmo pojūtis, taisyklinga laikysena, kūno lankstumas, ištvermė. Mokoma improvizuoti, skatinama naudoti savo kūrybos judesius.

Šiuolaikinio šokio technika skatina šokėjus naudotis savo emocijomis ir nuotaiką kurti veiksmus.

Rytietiškas (pilvo) šokis yra vienas geriausių būdų suderinti fizinį krūvį su malonumu. Šis senovinis Vidurio Rytų menas išpopuliarėjo tarp viso pasaulio moterų, nes moko mylėti savo kūną. Egzotiškas, gražus, jausmingas šokis išvysto puikią laikyseną ir padeda tobulinti kūno linijas. Dirbant “probleminių” (pilvo, šlaunų) zonų raumenims, sąnariai ir stuburas neapkraunami, o atvirkščiai – vystomas jų lankstumas.

Pilvo šokis pasižymi laisva sistema, todėl yra prieinamas visoms, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno sudėjimo ir fizinio pasirengimo lygio. Svarbiausia, kad nebūtina savęs versti šokti taip ar anaip – kiekvienos moters šokis tampa unikaliu priklausomai nuo jos temperamento, figūros ypatumų bei nuotaikos.

Show Dance – tai įvairių šokių stilių deriniai, skirti tiems kurie nenori apsiriboti tik vienu šokių stiliumi. Geras šokėjas yra tas, kuris geba sušokti įvairius šokių stilius. Laida “Tu gali šokti tai puikiausiai atspindėjo. Šie šokiai, pritaikyti didžiajai scenai, kuriuos tiksliai atspindi pats pavadinimas.

Neturėdamas aiškių rėmų, Show Dance šokis išsiskiria savo efektingumu, galingais judesiais, įvairių šokio stilių bei technikų mišiniu. Šį šokį dažniausiai galima pamatyti TV projektuose ar koncertuose, muzikiniuose klipuose. Show Dance“ įtraukia įvairias šokių pakraipas, kurios susietos su scena ir pasirodymais nuo Brodvėjaus džiazo ir klubinių šokių iki „street“ šokių ir hip-hop‘o). Tai puikiausias kokteilis, suplaktas iš pačių madingiausių šokių

Pramoginiai šokiai: Tai sparčiai populiarėjanti šokių programa. Čia ne tik išmoksite šokių žingsnelių, maloniai praleisite laiką su kitais žmonėmis, bet ir pramankštinsite kūną. Šokis pareikalauja daug fizinės ištvermės, šokant dirba daug raumenų grupių, todėl net nejausite kaip jūsų fizinė sveikata pagerės, kūnas pagražės. Mokėjimas gražiai šokti ne tik malonus laiko praleidimas ,bendravimo būdas, bet ir tam tikra išsilavinimo dalis. Šokiai lydi mus visur nuo abiturientų valso, draugų, giminių vakarėlių iki iškilmingo pokylio. Šokiai išlaisvina kūną, padaro jį plastiškesnį, suteikia pasitikėjimo savimi, energijos, nuotaikinga muzika praskaidrina nuotaiką po sunkios darbo dienos.

Vakarėliuose suskambant muzikai ne teks sėdėti už stalo ir raudonuoti kad nemokate šokti.

Pramoginiai šokiai skirstomi į dvi programas. Klasikinius ir Lotynų Amerikos šokių.

Klasikinių šokių programą sudaro: lėtasis valsas, vienos valsas, kvisktepas, tango, lėtasis fokstrotas.

Lotynų Amerikos šokius sudaro: ča ča ča, rumba, jive, samba, pasadoblis. Visi abiejų programų Šokiai skiriasi ne tik savo charakteriu ,nuotaika bei ir sudėtingumo lygiu. Todėl mokymo kursuose suskirstomi i tokius lygius, , bronzos, sidabro, ir aukso.

Programos

Bronza. Šioj programoj išmoksite ča ča, rumba, lėtas valsas, tango.

Sidabras. Toliau tobuliname ča ča, rumba, lėtas valsas, tango, bei mokomės naujų šių šokių junginių . Išmokstame naujų šokių: jive, kvistepas.

Auksas. Toliau tobuliname ča ča, rumba jive, lėtas valsas, tango, kvisktepas bei mokomės naujų šių šokių junginių. Nauji šokiai samba bei fokstrotas.

Prie kiekvienos programos dar pramogai mokiname kitų mados šokių. Pvz rokenrolas, salsa, sirtakis, polka ir kt.

Trumpai apžvelgsime kiekvieną šių šokių, jiems būdingą charakterį bei nuotaiką. Jūs pamatysite kaip kiekvienas šokis, turi plačią emocijų, bei nuotaikų skalę.