Loading…

Šokių mokykla “Coda”

Noras šokti slypi kiekvienoje asmenybėje nuo pat gimimo, todėl šokių studijos visuomet buvo užpildytos vaikų, tačiau šokių studijos suaugusiųjų ir senjorų antplūdžio sulaukė po televizijoje vykusių projektų – tai lėmė daug naujų šokių mokyklų steigimąsi.

Šokių mokykloje “Coda” dirba įvairių sričių specialistai, kurie sujungdami savo jėgas, bei žinias, siekia geriausio rezultato. Tai vieta, kur žmonės ne tik pagerina savo sveikatą, išmoksta kūno judesio meno, bet ir kartu kūrybiškai leidžia laisvalaikį.

MOKYKLOS IŠSKIRTINUMAS

Originalios šokių studijos programos/pasiūlymai: platus šokių programų spektras įvairaus amžiaus žmonėms, lieknėjimo programa per šokius, pasiūlymo paketas jaunavedžiams (vestuvinės dainos kūrimas ir šokio pastatymas pagal ją), dalyvavimas su specialiomis šokių programomis renginiuose.

MŪSŲ ŠOKĖJAI

Tai asmenybės, nestovinčios vietoje, norinčios tobulėti, nebijančios naujovių ir siekiančios savo užsibrėžto tikslo, mėgstančios aktyviai, prasmingai ir naudingai praleisti laisvalaikį (vaikai, jaunimas, suaugusieji ir senjorai).

Šokėjams mokykla yra būdas aktyviai praleisti laisvalaikį ir atsipalaiduoti nuo kasdienybės; savęs išbandymas bei šokių įgūdžių įgijimas; šokiai pagerina fizinę ir emocinę būklę; šokiai suartina žmones. Pas mus taikomos originalūs nauji šokių mokymo metodai; profesionalūs treneriai; lengvai pasiekiama šokių studijos vieta.