Šokių studija “City Dance”

Mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums jaunatvišką, energingą, šiuolaikišką kolektyvą, perspektyvius trenerius, gražią studiją, šiltus tarpusavio santykius ir visiškai ‘neskausmingas’ kainas. 🙂

Skubėkite registruotis, nes narių skaičius užsiėmime, deja, ribotas.

SUAUGUSIEMS

KALANETIKA – treniruotės, po kurių suprasite, kad turite daugiau kūno dalių, nei manėte! 🙂 Smagiausia, kad gausiai prakaito lieti nereikės! Kalanetikos užsiėmimai atliekami pagal relaksacinę muziką, tad tai puikus būdas atsipalaiduoti po darbo ir tuo pačiu padailinti kūno linijas. Tinka turintiems stuburo iškrypimų. Užsiėmimus veda trenerė Sandra Saikauskaitė.

SHOW DANCE – komerciniai šokiai, kuriuose susipina įvairūs šokių stiliai: street dance, jazz funk, hip-hop, modernūs. Skirti toms, kurios nori “visiškai išsikrauti” šokių salėje, išmokti judėti pagal šiuolaikinę muziką bei galbūt išbandyti savo jėgas koncertuojant įvairiuose renginiuose! Užsiėmimus veda trenerė Sandra Saikauskaitė.

STRIP DANCE – šokiai, kurių metu nusirenginėti tikrai nereikės! 🙂 Tai ramesnis, daaaug seksualesnis, su moderniais šokiais sumaišytas show dance variantas. Daugiau plastikos, daugiau judesių ant žemės, daugiau palaidų plaukų!.. Tam, kad išmoktumėte būti drąsesnės ir ‘viliokliškesnės’! Užsiėmimus veda trenerė Zuzana Bardovska.

PRAMOGINIAI ŠOKIAI (pradedantiesiems) – tiks norintiems patobulinti ne tik judesius, bet ir santykius. Pirmadieniais Jūsų laukia standartiniai šokiai: lėtas valsas, Vienos valsas, tango, kvipstepas, fokstrotas, o trečiadieniais – Lotynų Amerikos: samba, čia-čia, rumba, džaivas. Tai puikus atsipalaidavimo būdas poroje! Užsiėmimus veda trenerė Jovita Lukenčikaitė.

PRAMOGINIAI ŠOKIAI (pažengusiesiems) – skirtas tiems, kurie pramoginių šokių jau yra ragavę. Arba ypač gabiems! Trenerė – Jovita Lukenčikaitė.

SALSA – tai pažintis su Los Angeles (antadieniais) bei kubietiška (ketvirtadieniais) salsa. Neįpareigojantys, nuotaikingi, uždegantys šokiai, puikiai pritaikomi įvairiose gyvenimo situacijose ir įvairiose vietose. 🙂 Šiek tiek pramokę, bent kartą per mėnesį visi lekiame į klubą patikrinti savo įgūdžių! Treniruotės metu yra keičiamasi poromis tam, kad išmoktumėme geriau pajusti ar valdyti skirtingus partnerius. Trenerė – Sandra Saikauskaitė

SOLO LATINO – merginoms, kurios labai nori išmėginti pramoginius šokius, bet niekaip nepričiumpa sau partnerio. Galime užtikrinti – šokti po vieną irgi įmanoma! Sambos, salsos, čia-čia-čia, rumbos, džaivos ritmai puikiai nuteiks po sunkios darbo savaitės ir paruoš Jus energingam savaitgaliui. Užsiėmimus veda trenerė Sandra Saikauskaitė.

 

PAAUGLIAMS

HIP-HOP – paaugliams turbūt ir nereikia aiškinti, kas tai yra! 🙂 Šis šokių stilius, kilęs iš Amerikos, turi savo kultūrą : muziką, graffiti, šokis, beatbox, apsirengimo stilius (platūs drabužiai). Dažniausiai šio šokio rungtynės vyksta ne pasirodymo, bet kovos (battle) būdu, kur šokėjai kovoja vienas prieš kitą improvizuojant. Net neabejojam, kad Tau patiks, jeigu nori pažinti savo asmenines galimybes ir išmokti jaustis laisvai šokių aikštelėje. Užsimimus veda trenerė Agata Pečiul.

CONTEMPORARY – tai šiuolaikinis, modernus šokis, dar kitaip vadinamas IŠRAIŠKOS šokiu. Jis daugiau siejamas su filosofija, mąstymu, saviraiška, nei su griežta choreografija. Treniruotėse naudojamos baleto, modernaus ir postmodernaus šokio technikos, lavinama kūryba, improvizacija, skamba puiki muzika. 🙂 Trenerė – Miglė Praniauskaitė.

 

VAIKAMS

HIP-HOP – vyksta antradieniais/ketvirtadieniais 15:30 val. Trenerė – Agata.