Loading…

Šokių studija “Svajonė”

ūsų šokių studija buvo įkurta prieš 14 metų. 1996 m. ją baigė apie 20 moksleivių, studentų ir dirbančiųjų. Juos mokė vienas šokių mokytojas – Alvydas Soraka. Pirminis jos pavadinimas buvo “Tango”. Tai pirmoji tokio pobūdžio šokių studija Klaipėdoje, kuri orentavosi į suaugusiuosius norinčius išmokti šokti: lėtą valsą, tango, lėtą ir greitą fokstrotą, vienos valsą, sambą, rumbą, ča-ča, mambo, džaivą ar svingą.

Per praėjusį dešimtmetį mes ne tik mokėme šokti pagal pasaulinę šokių programą ir tarptautines šokių tradicijas. Įšstudijavę Didžiosios Britanijos ir Amerikos profesionalių šokių mokytojų patyrimą, sukūrėme savo mokymo metodiką, programas atsižvelgdami į besimokančiųjų šokti amžių ir poreikius.

Studijoje jau išmoko šokti apie 1200 Klaipėdiečių. Sulaukėme entuziastų iš Šilutės, Palangos, Kretingos, Gargždų, Preilos, Nidos ir kitų miestų.

Dabar vienu metu dvejose salėse šokti mokosi apie 150 vaikų, jaunuolių ir vyresnio amžiaus žmonių. Moko juos Pasaulio bei Europos sportinių šokių ansamblių čempionas, Klaipėdos Universiteto sportinių šokių katedros dėstytojas, šokių studijos „Svajonė“ prezidentas – Alvydas Soraka, daugkartinis Pasaulio ir Europos sportinių šokių ansamblių čempionas – Aurimas Petrulevičius ir jo partnerė – Ramunė Puodžiūnaitė.

Studijos tikslas – iš pradžių išmokyti šokti pasilinksminimuose. Jeigu šokis tampa mielas širdžiai, kviečiame šokti aukštesnėje klasėje.

Pramoginių šokių pamokos suaugusiems vyksta pagal pasaulinę šokių programą, kuri sudaryta remiantis Didžiosios Britanijos ir Amerikos šokių mokytojų patyrimu. Šokių pamokos vyksta ciklais po du (mažasis ciklas) ir keturis (didysis ciklas) mėnesius. Šios programos dėka neįmanoma neišmokti pagrindinių Lotynų Amerikos ir Europietiškų šokių.

Po 8 užsiėmimų organizuojame pirmuosius šokius. Pradžioje primename ką išmokome, konsultuojame ir atsakome į visus šokančiųjų klausimus.

Didžiojo ciklo baigimo proga įteikiame baigimo diplomus. Baigusius kviečiame į pirmąjį šokių pokylį, o taip pat tęsti studijas antrame, trečiame ir t.t cikluose.

Šiuo metu į studijos mokymo programą įtraukti ne tik poriniai pramoginiai, bet ir itin populiarūs linijiniai bei soliniai Lotynų Amerikos (SOLO LATINO) šokiai, tokie kaip kubietiška salsa, merengo, bachata.