Loading…

SPA kompleksas TAU, MANO MAMYTĖ

Motinos diena – tai  puiki proga padėkoti savo brangiausioms mamoms ir mylimoms žmonoms už tai, kad jos šiame pasaulyje atlieka svarbiausią vaidmenį žmogaus gyvenime. Pasveikinkite savo mamą ir išreikškite meilę nustebindami naujais nuotykiais, palepindami grožio ir poilsio minutėmis bei suteikdami nepaprasto džiaugsmo.
 
Jūsų mamos laukia:
• Pėdų vonelė su rožių žiedlapiais bei ypatingos prieskonių arbatos gėrimo ritualas (10 min.);• Pasisveikinimo ritualas (5 min.). Tai terapeuto rankų ir minčių prisilietimas bei susipažinimas su klientu. Atpalaiduojamieji, spaudžiamieji ir tempiamieji judesiai per akimirksnį nukels į ramybės ir malonių pojūčių pasaulį;• Kūno įvyniojimo į žolelių kaukę procedūra (25 min.). Kūno kaukė padeda atkurti odos drėgmės balansą, stangrina odą ir suteikia jai elastingumo, naikina ankstyvuosius senėjimo požymius. Įvyniojimas atpalaiduoja kūną, maitina, suteikia kūnui energijos po ligų ar streso. Po šios procedūros oda yra minkšta ir pamaitinta. Šis įvyniojimas gerina veninę kraujotaką; • Nugaros, plaštakų ir pėdų masažas (20 min.). Ši procedūra skatina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nuovargį, ramina nervų sistemą. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, stimuliuoja smegenų centrus, kurie išskiria endorfinus (laimės hormonus), turinčius antistresinį poveikį.
Po šių procedūrų Jūsų mama jausis laiminga, pailsėjusi ir kupina jėgų. Tai puikus pasirinkimas norint tyliai ištarti „Ačiū“ brangiausiam žmogui pasaulyje.

Kaina nuo: 23.00 EUR.