Loading…

SPA procedūra Atsipalaidavimas su jūriniu magniu ir kalciu

Įtampa ir stresas – daugelio šiuolaikinių žmonių kasdieninis palydovas, todėl nenuostabu, kad po įtemptos darbo dienos tiesiog būtina rasti laiko kokybiškam, kūną ir sielą atpalaiduojančiam poilsiui. Tad jei ir Jūs jaučiate, kad organizmas trokšta atokvėpio akimirkos ir malonių pojūčių, pasilepinkite SPA kompleksu!
Su šiuo Dovanų kuponu   Jūsų laukia SPA procedūrų kompleksas “Visiškas  Atsipalaidavimas” 

kūno šveitimas Thalion šveitikliu su jūros druska (20 min.). Jūros druskos kristalai šioje nuostabioje, polisacharidais prisotintoje želėje, puikiai šveičia ir suteikia odai nepakartojamą aksomo švelnumą, aprūpina odą mineralais ir mikroelementais. Jus apsups gaivus, energijos suteikiantis aromatas.
senėjimą lėtinantis ir gerą savijautą palaikantis kreminis įvyniojimas su natūraliu jūriniu magniu ir kalciu (40 min.). Įvyniojimas puikiai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, streso, nuovargio, nemigos mažinimui. Į šių įvyniojimų sudėtį įeina baltasis molis, kuris padeda pašalinti toksinus, o jūros dumbliai Lithothamnium calcareum padeda tobulinti odos tekstūrą, mineralais prisotinta sudėtis remineralizuoja ir valo kūną.
viso kūno masažas atliekamas procedūros pabaigoje su Thalion jūrinio magnio aliejumi (30 min.). Jūrinis magnis yra 100% natūralus, išgautas iš jūros vandens. Veikimas: kompensuoja magnio trūkumą organizme, gerina emocinę būseną, mažina stresą, kovoja su raumenų skausmais ir mėšlungiu, gerina miegą, reguliuoja energijos apykaitą, padeda pašalinti toksinus, gerina kalcio pasisavinimą į kaulus, atkuria odos barjero funkciją.

Kaina nuo: 39.00 EUR.