Loading…

SPA procedūros IŠSKIRTINAI VYRAMS

Vyrams, taip pat kaip ir moterims, reikia rūpintis savo išvaizda ir sveikata. Nuolatiniai stresai, didelis gyvenimo ritmas ir įtampa darbe turi neigiamą poveikį sveikatai ir odai. „Amadėja SPA“ siūlo padėti atkurti kūno, proto ir sielos pusiausvyrą, panaikinkite įtampą ir suaktyvinkite teigiamą energiją pasineriant į specialiai vyrams kruopščiai atrinktą ir apgalvotą SPA procedūrų kompleksą „Išskirtinai vyrams“.

Jums priklausys:
• Pečių juostos ir kaklo masažas – veiksmingas masažo kompleksas skirtas pašalinti galvos ir sprando skausmus. Pečių juostos masažas gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių ir kaklo srityje.
• Pėdų šveitimas žaliosios citrinos ir imbiero šveitikliu – maitina odą, aktyvina kraujotaką ir šalina negyvas odos ląsteles.
• Pėdų masažas su laimo aliejumi – aktyvuoja gyvybiškai svarbius taškus, kuriuos spaudžiant skatiname ir atstatome skrandžio, smegenų, kepenų, kasos bei kitų organų veiklą. Atpalaiduoja pavargusias pėdas, mažina kojų skausmus, pagerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, sumažina stresą, panaikina nuovargį. Masažo metu masažuojama visa nugarinė pėdos dalis, pirštai, čiurna, padas ir blauzda.
• Pečius šildanti lavos akmenėlių terapija – šis ritualas atliekamas pagal tajų metodą, naudojant pašildytas vulkaninės kilmės akmenėlių pintas. Gilūs, lėti, šiltų pintų prisilietimai šalina stresą, padeda pamiršti kasdienius rūpesčius, atsipalaiduoti.
• Veido kaukė jautriai, sudirgusiai odai – maitinanti, drėkinanti ir puoselėjanti veido odą kaukė.

Kaina nuo: 29.00 EUR.