Loading…

SPA ritualas Detox SPA

„Detox“ SPA ritualas padės išvalyti organizmą nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų. Kartu padės atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir problemas.
Dovanų kuponas: SPA ritualas Detox SPA
„Detox“ SPA ritualas susideda iš trijų procedūrų:

Kūno šveitimo mineralinėmis druskomis procedūra. Ši procedūra padės pašalinti susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Trukmė – 30 min.
Kūno įvyniojimas su jūros dubliais. Įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir suaktyvina odos funkcijas. Kūnas yra ištepamas detoksikuojančiu geliu su jūros dumbliais ir įvyniojamas. Po šio etapo oda taps gaivesnė, stangresnė, šviesesnė. Trukmė – 30 min.
Kūno masažas su įtrynimu citrusų aliejais. Ši procedūra praturtina odą reikalingomis medžiagomis. Po jo oda taps švytinti ir maloniai kvepės. Trukmė – 30 min.

Sokrato Clinika centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:

„Prabangi Veido SPA kompleksinė procedūra “Morjana” – kurios metu bus suaktyvinta veido krauhotaka, atpalaiduos įtemptus raumenis, pamiršite įtampą ir stresą. Morjana – tai prabangi prancūziška kosmetika, kurią gaminant jau eilę metų remiamasi grožio paslaptimis iš Maroko. 
Karštų lavos akmenų atpalaiduojantis masažas – suteiks maksimalią relaksaciją, nes masažo metu naudojamos natūralios priemonės. Masažas pagerina  
Dovana moterims – Masažas su kokosų aliejumi “Rafaello”. Aliejus turi antioksidantinių, antibakterinių savybių, kurio pagalba oda bus apsaugota nuo laisvųjų radikalų poveikio (sulėtinamas senėjimo procesas). 
Dovana dukrai ar pauglėms: Makiažo pamoka dviems – individuali pamoka merginoms, norinčios išmokti kaip taisyklingai pagal amžių pasidaryti makiažą, kaip parinkti spalvas bei sužinos būtinas makiažo taisykles.

Kaina nuo: 70.00 EUR.