Loading…

SPA ritualas vyrams Shanti Balansas

Siūlome Jums SPA ritualą skirta vyrams Shanti Balansas, kuris gali tapti puikia dovana Jūsų vyrui, kolegai, jubiliatui ar senam draugui. Šis ritualas atpalaiduoja ir harmonizuoja kūną bei sielą, po procedūros pagerėja nuotaika, panaikinamas stresas bei įtampa, atsiranda energijos antplūdis, kuris padidina darbingumą. Tai puikus ritualas tiems, kurie neturi jėgų, jaučiasi nusilpę, jaučia skausmą raumenyse bei sunkumą kūne. Šis SPA ritualas taip pat patiks ir moterims.
Dovanų kuponas: SPA ritualas vyrams Shanti Balansas
SPA ritualą sudaro:

Karališkasis SHANTI pasveikinimo ritualas: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, tokiu būdu per pėdas išeina susikaupę toksinai. Trukmė 5 min.
Indiškas galvos, kaklo bei pečių masažas. Trukmė 10 min.
Harmonizuojantis viso kūno masažas su karališku santalo aromato aliejumi, galite pasirinkti: švelniai ar stipriai. Trukmė 50 min.
Tradicinis indiškas nugaros masažas su AJERŲ šveitikliu – pratempiantis ir išmasažuojantis mentis, atpalaiduojantis apatinę nugaros dalį.Trukmė 20 min.
Ajurvedinė garinė pirtis – surenka masažo metu išjudintus toksinus ir pašalina juos iš kūno. Trukmė 15 min.
Dušas
Žmogaus prigimties testas pagal ajurvedą prie arbatos puodelio.

Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas;ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;Jus pasitiks rytietiškom tradicijom dvelkianti aplinka – karališką atmosferą sukuria išskirtinis interjeras – čia kiekvienas pasijus ypatingu svečiu;masažai ir ritualai atliekami ant tradicinių profesionalių ajurvedinių stalų;kiekvienas ritualas su meile pripildytas smilkalų aromatų, muzikos mantrų garsų, žvakių šviesos ir gyvų gėlių;po procedūrų kiekvienas klientas vaišinamas ajurvedine žolelių ir vaistažolių arbata ar Shanti MASALA arbata, dar pavadinama jogų kava!
Apie Ajurvedos centrą SPA SHANTI – pirmasis ir ilgiausiai veikiantis SPA ajurvedos centras Lietuvoje paslaugas teikiantis Vilniuje, Kaune ir nuo šio pavasario Trakuose. Kviečiame ir Jus pasimėgauti dvasine, fizine ramybem susipažinti su ajurvedos, indišku SPA malonumų pasauliu.

Kaina nuo: 99.00 EUR.