Loading…

SPA Vilnius

Sveikatos centre į Jūsų gyvenimą sugrįš harmonija ir sveikata.   Mineralinio vandens procedūros, gydomasis purvas ir įvairūs gydomieji ir atpalaiduojantys masažai, pasaulyje pagarsėjusios, senosios Druskininkų kurortologijos gydymo procedūros ir metodikos, kūno ir veido puoselėjimo procedūros su profesionalioms SPA kosmetikoms ELEMIS, PHYTOMER, GERnetic, CHRITINA.  

SPA centre dirba patyrę gydytojai, kurie Jus pakonsultuos, pagal negalavimų pobūdį ar asmenius poreikius parinks gydymo ar sveikatinimo programas, stebės jų poveikį jūsų organizmui, bendrai savijautai ir nuotaikai. Pusšimtyje specializuotų kabinetų iš viso siūloma per 230 skirtingų sveikatos gerinimo, profilaktinio gydymo, kūno ir veido puoselėjimo, grožio, atpalaidavimo bei poilsio procedūrų, bei per 50 skirtingų masažo rūšių ir 6 profesionalūs gydytojai besirūpinantys Jumis. Nugludinti kūną ir įgyti puikią formą padės profesionalūs lieknėjimo specialistai: gydytojų, kinezeterapeutų ir dietologų komanda parinks tokias Jums geriausiai tinkančias procedūras, užsiėmimus ir dietą, kuriais būtų pasiekti patys efektingiausi rezultatai.  

Centro pasididžiavimas ir svečių džiaugsmas – 18 m ilgio mineralinio vandens baseinas, pripildomas iš nuosavo komplekso šaltinio.  

SPA centre į Jūsų gyvenimą sugrįš pojūčių ir dvasios harmonija – muzikos, spalvų ir kvapų terapija suaktyvins regos, klausos ir nosies receptorius, o gydomosios vonios bei sveikas delikatesinis maistas atgaivins skonio pojūčius ir odos išvaizdą. SPA procedūros nuostabiai pagerins savijautą, padidins energiją, išvalys galvą nuo sunkių minčių ir paaštrins protą – pasijute stipresni, gražesni, labiau pasitikintys, protingesni, kupini optimizmo ir ryžto. Čia neišvengiamai pasikeis ir Jūsų išvaizda: pailsėjęs kūnas taps stangresnis ir glotnesnis; laikysena – grakštesnė, veido oda – skaistesnė, o akys spinduliuos gyvenimo džiaugsmą. Ar ne taip atrodo „laimės kūdikiai”?