Loading…

Sportinių šokių klubas “Ratuto”

Kursai pradedantiesiems

Jaunimo ir suaugusiųjų kursai skirti visiems žmonėms norintiems išmokti judėti, pagal muziką, praleisti smagiai laiką, o kartu ir įgauti fizinę formą. Tai puikus būdas atsipalaiduoti po dienos darbų. Kviečiame pasirinkti iš mūsų siūlomų programų ir mokytis šokti mūsų klube.

Lotynų amerikos šokiai

Šokis nuo pat seniausių laikų žmogui turėjo magišką reikšmę.Per daug metų atsirado daug šokio stilių,iš kurių kiekvienas žmogus gali išsirinkti sau priimtiniausią, pagal gyvenimo būdą ir charakterį.Tačiau šokio esmė išlieka ta pati – šokdami žmonės lengviau atsipalaiduoja, pailsi ir įgauna daugiau jėgų. Taip pat žmogus mokantis šokti labiau pasitiki savo jėgomis, nes gyvenime yra labai daug situacijų kurias lydi muzika ir judesys. Vienas iš mūsų siūlomų kursų, tai Lotynų Amerikos šokiai.

Pasaulinė programa

Šis kursas skirtas visiems norintiems išmokti šokti įvairius šokius. Jis sudarytas pagal pasaulinę sportinių šokių programą.

Linijiniai šokiai

Paskutiniu metu labai išpopuliarėję linijiniai šokiai atranda vis daugiau gerbėjų. Smagi muzika ir nesudėtingi judesiai padės kiekvienam pasijusti tikru šokėju.

Vestuviniai šokiai

Vestuvės tai išskirtinė šventė kiekvienam. Pastaruoju metu vis daugiau jaunavedžių nori, kad jų pirmasis vyro ir žmonos šokis būtų originalus ir įsimintų ilgam, todėl ieško įvairiausių sprendimų. Mes turime Jums pasiūlyti daug idėjų, kad šis šokis jums liktų kaip gražus atsiminimas.

Šeštadieninė šokių mokykla

Šiais metais pirmą kartą sportinių šokių klubas “Ratuto” įsteigė šeštadieninę šokių mokyklėlę mažiesiems nenuoramoms. Baigę  šios mokyklėles pirmuosius metus vaikučiai galės apsispręsti kokioje srityje jie norės gilinti savo žinias toliau. Tai puiki proga tėveliams šeštadienį palikus vaikučius mūsų studijoje skirti laiko sau. Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame visus norinčius registruotis.

Mokyklėlės programoje

sportinių šokių pradmenys

šiuolaikinių šokių pradmenys

baleto pagrindai

piešimas

smagus bendravimas

Pradžia spalio mėnėsį

Baleto klasė

Kviečiame visas 4-6 metų mergaitės norinčias būti grakščias ir išmokti gražios laikysenos į baleto grupę. Naujai įrengta baleto klasė, nedidelės grupės, todėl visoms mažosioms balerinoms bus skiriama daug dėmesio ir tai padės greičiau įsisavinti naujas žinias.

Individualios pamokos

Mūsų klube jūs galite mokytis šokti individualiai, kur pamokoje su profesionaliais treneriais galėsite patobulinti savo žinias. Dėl individualių pamokų prašome kreiptis tel. 8 68739656