Loading…

Sporto baras

“Sporto Baras” – tai specifinio tipo ir vienintelis toks baras Kaune, įsikūręs Jonavos g. 260 . “Sporto Baras” skirtas sportu besidominčiai publikai. Pagrindiniai sporto baro tikslai – formuoti teigiamą įvaizdį, aiškiai pabrėžiant pavadinimą, išskirtinumą kitų barų atžvilgiu, siūlant neįprastas pramogas, suburti įvairiomis sporto šakomis besidominčius žmones į vieną vietą, kurioje vyrautų jauki, laisva, sportiška aplinka ir daugybės sporto šakų įvairovė.

“Sporto Baras” dirba visą savaitę be išeiginių nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 10val iki 23val , penktadienį nuo 10 val. iki 2 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 12val. iki 24 val.ir orientuotas į vidutines ir didesnes pajamas turinčius sportininkus ir kitus Kauno miesto gyventojus bei Kauno svečius. Visą savaitę rodome įvairių sporto šakų (krepšinio, futbolo, formulės1, teniso, bokso, ralio ir kitų) tiesiogines transliacijas ir jų kartojimus, suteikdami puikias galimybes aistruoliams sirgti už savo mylimas komandas ir sportininkus.

Bare, pagrindinėje salėje, įrengta 120 sėdimų vietų, vienas didelis projekcinis ekranas, 9 plazminiai televizoriai, stalo futbolo automatas, du profesionalūs smiginio (“darts”) stendai. Bendras talpumas iki 372 lankytojų. Bare sumontuota puiki vėdinimo sistema, tad gaivaus oro jame tikrai nestinga.

Baro virtuvė patenkins kiekvieno gurmano poreikius, kadangi bare yra trys virtuvės. Tai europietiška, kiniečių ir lietuviška virtuvė. Be viso to, pas mus Jūs galite paragauti ir tikros itališkos picos. Kasdien Jums pasiūlysime kompleksinius tradicinius dienos pietus, o antradieniais ir ketvirtadienias dar ir kiniečių virtuvės dienos pietus už prieinamą kainą.

Kinų virtuvei vadovauja seniai Lietuvoje besidarbuojantis kulinarijos žanro meistras Čanas. Jo vadovaujamas virėjų kolektyvas atstovauja Šiaurės Kinijos virtuvei, todėl pas mus surasite ir kiek kitokių nei įprasta kitose panašiose virtuvėse, patiekalų.

Vidutinio dydžio kompanijai (iki 30 žmonių) galime pasiūlyti atskirą „RETRO” salę. Čia įrengti penki plazminiai televizoriai. Juose galima atskira nuo pagrindinės salės vaizdo ir garso transliacija. „RETRO” salėje įrengtas ir specialus apšvietimas, esant reikalui galintis sukurti jaukią, intymią atmosferą.

Norintiems išskirtinumo ir privatumo galime pasiūlyti 12 vietų VIP salę, kuri atskirta nuo pagrindinės baro salės. Čia Jūs galėsite romantiškai pavakarieniauti ir aptarti verslo reikalus. Šioje VIP salėje įrengtas atskiras plazminis televizorius, kuriame taip pat galite stebėti įvairias Jus dominančias sporto varžybas.

Neabejojame, kad atvyksite pas mus ne tik smagiai praleisti laisvalaikį, bet ir dalykiniams pietums. Tik paskambinkite iš anksto, ir mes rezervuosime Jums patogiausias vietas telefonu +370 37 765 000. Mūsų adresas: Jonavos g. 260, Kaunas (0,3 km nuo automagistralės Klaipėda – Vilnius, ties Nerimi).