Loading…

Sporto klubas “Fankas”

Kodėl “Fanke” verta sportuoti:

1. Aukšta paslaugų kokybė už itin gerą kainą.

2. Profesionalumas, bei pagalba siekiant užsibrėžto tikslo.

3. Daugiau nei 15 metų patirtis, daugiau nei 15 aerobikos rūšių.

4. Nauji treniruokliai, kokybiški bėgimo takeliai, dviračiai, lipynės.

5. Asmeninių treniruočių programų sudarymas.

6. Puiki nuotaika, energija, rimtas požiūris į darbą.

7. Entuziastingi, atsakingi, nuolat besitobulinantys treneriai.

8. Tai toks sporto klubas Kaune, kuriame verta būti!

Juk “FANKAS”… – tai vieta, kur svajonės tampa realybe!

 

Apie Fanką:

Sveiki atvykę į Sporto Klubo “Fankas” pasaulį! Daugelis Lietuvos žmonių jau suprato, kad sportuodami bet kokiame sporto klube Kaune ar bet kur kitur, po fizinio krūvio jie jaučiasi geriau, atrodo geriau, atsiranda naujų jėgų, pagerėja miegas, sumažėja ligų skaičius ir apskritai visas pasaulis atrodo mielesnis bei geresnis. Ir tai tikra tiesa… Sportuodamas žmogus įgauna pasitikėjimo savimi, tampa sveikesniu, stipresniu bei ištvermigesniu… O juk ištvermė taip reikalinga mūsų gyvenime… Ypač dabar… Ir ypač šiais laikais! 

Sporto klubas “FANKAS” gyvuoja jau virš 15 metų! Šis sporto klubas Kaune buvo įkūrtas dviejų daugkartinių Lietuvos sportinės aerobikos čempionų – Ingridos Jablonauskaitės ir Andžejaus Michmel. Pradžia buvo tikrai sunki, bet įsimintina ir nuostabi! Čia visada buvo, yra ir bus puiki nuotaika ir aplinka. Žmonės, kurie ateina į šį Kauno sporto klubą, visada geri, draugiški bei paslaugus – tai verslininkai, studentai, moksleiviai ir kiti. Todėl sporto klube “FANKAS” atmosfera visada pilna energijos, džiaugsmo, juoko bei profesionalumo. Ne vienas Kaune vedantis aerobiką instruktorius pradėjo savo karjerą būtent čia – Kauno sporto Klube “FANKAS”. 

Kiekvienas naujas narys čia jaučiasi puikiai, kadangi jam skiriama daug dėmesio ir šilumos. Kiekvienam individualiai patariama nuo ko pradėti, ką daryti ir kaip treniruotis toliau. Sportuojant bet kuriame sporto klube Kaune labai svarbu pasirinkti teisingą kelią norint pasiekti užsibrėžtą tikslą: ar mažinti riebalinį audinį, ar didinti raumenų tonusą, ar stiprinti sveikatą. Ir tai turi būti daroma palaipsniui, kadangi judesiai, įgauti treniruočių pradžioje, išliks visam gyvenimui. Dėl to verta mokytis nuo pat pradžių taisyklingų judesių bei įgūdžių. Be to, taip galima išvengti traumų ir skausmų, kurie dažniausiai ir kyla nuo pernelyg didelio krūvio arba netaisyklingų judesių. 

Bendras šio puikaus Kauno sporto klubo plotas – 560 kv. m. (po rekonstrukcijos – per 2 aukštus!). Pas mus rasite erdvią, modernią, kondicionuojamą treniruoklių salę, kardiotreniruoklius, naujai įrengtą aerobikos salę bei garo sauną. Jūsų patogumui yra erdvūs dušai (yra net dvi moterų rūbinės!), persirengimo spintelės. Pastatyti mašiną šalia mūsų sporto klubo taip pat nebus sunku (iš visų pastato pusių yra stovėjimo aikštelės). Na ir aišku, kad mūsų sporto klube Kaune moksleiviams ir studentams taikomos specialios nuolaidos. Norint gauti dar didesnę nuolaidą, galima įsigyti abonementus dviems, trims, šešiems ar net dvylikai mėnesių. Tai fantastiškas būdas sutaupyti pinigų ( mėnesio abonementas nuo 49 Lt!) ir būti gražiu ištisus metus! Šiame Kauno sporto Klube Jūs visada galėsite konsultuotis su sveikata susijusiais klausimais – ar mažinti riebalinį audinį, ar auginti raumenis ir kaip maitintis.