Loading…

Sports Hostel

Sports Hostel yra Kauno miesto centre, tiesiai priešais autobusų stotį ir 2 minutės kelio nuo traukinių stoties įsikūrę jaunimo nakvynės namai. Vieta visai netoli senamiesčio, 15 minučių pėsčiomis iki Laisvės alėjos. Svečiai kviečiami apsistoti bendruose kambariuose su dviaukštėmis lovomis, visose patalpose naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Kiekviename kambaryje rasite svarbiausius jūsų patogumui baldus, veidrodžius, dviaukštes lovas su šviestuvais prie jų, plaukų džiovintuvus. Patalynė bei jos užvalkalai įskaičiuoti į kainą, rankšluosčiai gali būti išsinuomojami už 1 euro mokestį. Dešimties miegamų lovų kambarys turi atskirą balkoną su vaizdu į gatvę.

Patalpose rasite bendro naudojimo dušus, tualetus, svarbiausiais reikmenimis aprūpintą virtuvę (su elektrine virykle, virduliu, šaldytuvu, keptuve, puodais, mikrobangų krosnele, stalo įrankiais ir indais) sujungtą su jaukia bendra erdve, kurioje rasite televizorių (rodantį sporto kanalus), balkoną, rakinamas spinteles kiekvienam svečiui. Svečiai gali gauti pusryčius už specialią 2,50 euro kainą, taip pat specialias nuolaidas įvairiuose Kauno baruose ir kavinėse.

Sports Hostel įsikūręs 8 minutės pėsčiomis nuo prekybos centro Akropolis, 13 minučių nuo Žalgirio arenos ir 15 minučių nuo senamiesčio širdies. Tai tobula vieta keliautojams ir miesto svečiams, kadangi autobusų ir traukinių stotys yra vos 1-2 minutės pėsčiomis nuo mūsų. Kauno centre esančios įžymios miesto vietos gali būti greitai pasiekiamos pėsčiomis.

Šalia yra nemokama stovėjimo aikštelė (priešais hostelį nemokamai statyti galima darbo dienomis 18:00 – 08:00 valandomis ir savaitgaliais; galiniame kieme nemokamas stovėjimas kasdien, visą parą). Galime pasiūlyti paėmimą/nuvežimą į oro uostą (už papildomą mokestį).

Kalbame angliškai, rusiškai ir lietuviškai.

Jaunimo nakvynės namai: 3 kambariai, 20 miegamų vietų.

 

Kaina – 8 EUR