Loading…

Studija “Sri Sri yoga” (Senamiesyje)

Mūsų „Šri šri jogos studija“ įsikūrusi  XV amžiuje statyto Pranciškonų vienuolyno patalpose.

Šri Šri Jogos programų vadovas Krišan Verma

Krišan Verma tarptautinių Sri Sri jogos mokymo programų direktorius ir Gyvenimo meno fondo vyriausias mokytojas. Visi Sri Sri jogos mokytojai rengiami ir sertifikuojami pagal jo 2001 metais parengtą programą. Didžiulė Krishanji patirtis ir išmintis persmelkia visą mokytojų rengimo ir atestavimo kursų programą, pagal kurią sertifikuota daugiau kaip 2000 jogos mokytojų apie 20 pasaulio šalių.

Šri Šri Jogos mokytojai: Dalia Gustainienė ir Artūras Builovas.

Šri Šri Joga yra sistema, sujungianti skirtingus jogos kelius ir leidžianti paprastai bei linksmai mėgautis jos teikiamais malonumais. Ji apima jogos esmę sudarančias kvėpavimo technikas, tempimo pratimus ir skirtingas kūno pozas, meditaciją ir relaksaciją bei jogos žinias. Pasitelkdami visus šiuos nuostabius jogos siūlomus dalykus, galime pažvelgti giliai už fizinio kūno ribų ir iš tiesų padidinti savo jautrumą bei subtilesnių egzistencijos lygių suvokimą. Šri Šri Jogos sistema skatina gerokai sveikesnį ir laimingesnį gyvenimo būdą.

Mūsų centre vykstantys užsiėmimai: fiziniai pratimai (asana); kvėpavimo pratimai (pranayama); gilus atsipalaidavimas (yoga nidra); meditacija. Puiki priemonė siekiantiems harmoningo gyvenimo. Gali lankyti visi norintys. Neturintiems 18 metų prireiks raštiško tėvų sutikimo.