Loading…

Utenos rajono Sudeikių daugiafunkcio centro poilsiavietė “Sudeikiai”

Informacija apie kempingą: kempingas prie ežero, dirba  V.1-X.1, artimiausias miestas – Utena, 5ha teritorija, galima rezervuoti,  12 aikštelių, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pritaikyta neįgaliesiems, mažai pavėsio.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, patogumai auto-karavanams, laužavietė, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, praustuvas kabinoje su durimis, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, galimybė ruošti maistą, indų plovykla, depozitas/asmeninis seifas, prisijungimas prie interneto, valčių įleidimas/įkėlimas.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų/žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynėms ežere/upėje/jūroje, lauko tenisas, bėgiojimo takelis, žvejyba, buriavimas, nardymas, slidinėjimas, ekskursijos.

Inventoriaus nuoma: valčių nuoma.

Kita informacija: yra parduotuvė.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam   15 Lt (4,4 €)

Aikštelė   37 Lt (11 €)

Už palapinę  10 Lt  (3 €)

Šuniui 5 Lt  (1,5 €)

Kelio aprašymas: Važiuoti iš bet kurio Lietuvos krašto į Uteną. Ieškoti Sudeikių krypties ir važiuoti 10 km iki Sudeikių miestelio, po to sukti Dusetų kryptimi ir pavažiuoti 100 m.