Loading…

Sudėtingas akrobatinis skrydis lėktuvu Kaune

Leiskitės į nuotykius kur adrenalino skalė stipriai pakils, o įspūdžiai pasiliks ilgam! Padovanokite savo bičiuliams akrobatinį nuotykį bei įsimintinas akimirkas. O gal norite išbandyti save? Labiau už viską pasaulyje dievinate užplūstantį adrenaliną? Skrydis Jums – didžiausias malonumas? Padovanokite sau ir savo nuotykių ištroškusiems draugams sudėtingą pažintinį akrobatinį skrydį! 

Jo metu atliekama 10-12 akrobatinių figūrų: kilpa, fiksuota statinė kampe aukštyn, paprastas pervertimas, arkinė vertikalė į save su 1/4 sukimais, fiksuotas atvertimas žemyn, paprasta vertikalė su 1/4 sukimais, pervertimas kampe aukštyn, arkinė vertikalė nuo savęs su 1/4 sukimais, imelmanas, paprasta valdoma statinė, suktukinė statinė, papildoma figūra. Perkrova skrydžio metu +6,5g/ -4,5g. Lėktuve įmontuota filmavimo kamera, skraidinamasis filmuojamas viso skrydžio metu, o vaizdo įrašas įteikiamas skridusiajam. Po skrydžio įteikiamas pažymėjimas-sertifikata
Įsėdę į lėktuvą, būsite supažindinti su elgesio lėktuve taisyklėmis, kartu su pilotu aptarsite bendravimo skrydyje ypatumus, išklausysite informaciją apie būsimus pojūčius ir poveikį organizmui akrobatinio skrydžio metu.
O toliau – adrenalinas ir neišdildomi įspūdžiai!
Dovanų kuponą “Pažintinis akrobatinis skrydis Kaune” rekomenduojame kaip: 

Bernvakario dovana
Gimtadienio dovana
Besidominties ir mylintiems lėktuvus.

Kaina nuo: 295.00 EUR.