Loading…

Sudotėlė

Mes už žalią gamtą su muilu ir šiltu vandeniu!

Šiuolaikinė sodyba ant Sudotos ežero kranto.Specialiai suprojektuota ir pastatyta kaimo turizmui. 6 atskiri namukai (2-6 vietos) ir pirčių kompleksas. Vieno namuko kaina nuo 160 Lt.

Ideali vieta, kai norisi pailsėti vienam, nedidelėj kompanijos ar su šeima. Visi namukai su vaizdu į ežerą, trys kambariai (miegamasis, svetainė, virtuvė,dušas ir tualetas). Baldai,čiužiniai, (Dormeo), patalynė (Dormeo),santechnika, indai nauji. Kiekviename namelyje- židinys ir didelė dengta terasa, kas leidžia maloniai jaustis bet kokiu oru ir bet kuriuo paros metu.

Pušų miško paunksnė,ežeras,valtis, lieptas, pirtis …, ko daugiau reikia, norint susikurti savo savaitgalį?!… Atsivežkit gerą nuotaiką, visą kitą rasim vietoj!

Gero garo mėgėjams:

Jaukus mažas pirčių kompleksas. Dvi pirtys iš lietuviško juodalksnio, praktiškai idealiai subalansuotos medžiagos pirčiai. Gultai iš afrikietiško medžio, malonūs ir nekaistantys. Suomiškos, malkomis kūrenamos krosnelės. Kuriame abi, todėl galite visada pasirinkti kaip norite kaitintis – sausai (75-95 laipsniai) ar senoviškai, su vantele ir užpilu (55-65 laipsniai). Na o gerai iškaitus, negalima atsispirti malonumui nuvirsti nuo liepto tiesiai į ežerą ! Pabandykit, tikrai nesigailėsit.

Baidarės:

Žeimena už 150m. Žeimenos ir Lakajos santaka už 1,5 km, kas ypač patrauklu vandens turizmo mėgėjams. Idealūs maršrutai 1-2 dienų plaukimams.

Žvejams:

Per ežerą prateka upelis, ištekantis iš toliau esančių miško pelkių. Praktiškai ideali aplinka žuvims, na o visa kita jau jūsų sėkmės faktorius… 🙂

Idealo nebūna, bet mes smarkiai priartėjome prie jo…

Laukiame jūsų.