Loading…

Svečių namai “Belvilis” ****

“Belvilio” viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas.

 Norintiems geriau susipažinti su apylinkėmis, siūlome puikius vandens maršrutus valtimis ir baidarėmis po Bebrusų bei aplinkinius ežerus, maršrutus dviračiais ir ekskursijas po Molėtų rajono įžymybes.

Jūsų posėdžiai bei susitikimai bus malonūs ir jaukūs moderniausia įranga aprūpintose konferencijų salėse, pro kurių langus galėsite grožėtis nuostabiais pušų vaizdais bei ežero platybe.

Poilsio komplekse Jūsų saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys: įrengta moderni priešgaisrinė ir naujausia stebėjimo kamerų sistema, kurios pagalba, nepažeidžiant Jūsų privatumo, galite stebėti žaidimų aikštelėje žaidžiančius vaikus Jūsų kambario ar namelio televizoriaus ekrane.

Mes ėmėmės visų priemonių, kad Jūsų poilsis būtų ne tik jaukus bei komfortabilus, bet visapusiškai saugus ir ramus.

Tikimės, kad mūsų personalo nuoširdus darbas ir šypsenos suteiks Jums daug šilumos ir padės Jums jaustis tarsi namų aplinkoje, kur Jums nieko netruks, kur Jūs būsite toli nuo rūpesčių…

Paslaugos

Apgyvendinimas
Multisensorinė vandens procedūrų kapsulė – “Dermalife Spa-Jet”
Baseinas ir pirtys
SPA veido ir kūno puoselėjimo procedūros
Vandens ir sausumos pramogos
Keturračiai motociklai
Kelionės visureigiais