Svečių namai “Vandens lelija”

Zarasų miestas išsidėstęs ežerų apsuptoje kalvotoje vietovėje. Čia gausu istorinių lankytinų vietų, įspūdingų kraštovaizdžių, todėl pavasarį nėra nieko nuostabesnio kaip poilsis šiame kurorte!

Todėl visiems išsiilgusiems aktyvaus ar ramaus poilsio nuostabioje gamtoje rekomenduojame apsilankyti Zarasuose ir maloniai kviečiame apsistoti jaukiuose svečių namuose “Vandens lelija”.

Dviejų aukštų pastate Jūsų laukia septyni  jaukūs  kambariai, iš kurių du pritaikyti šeimoms su vaikais.  Kiekvienas numeris su visais patogumais ir šiuolaikiškais baldais, kondicionieriumi, šaldytuvu, palydovine televizija. Svečių namuose yra sauna, biliardinė, banketų salė su karaoke, kavinė, kurioje siūlomas labai platus patiekalų, gėrimų, pilstomo alaus asortimentas.

Suteiktos visos sąlygos įvairioms iškilmėms ir priėmimams rengti, o viešbučio gyventojai gali užsisakyti pusryčius, pietus bei vakarienę į kambarį. Prie svečių namų yra automobilių stovėjimo aikštelė. Pačioje teritorijoje išdėstytos jaukios pavėsinės, įrengta šašlykinė, kurioje gaminamų patiekalų skonį  įvertins šašlyko ir lauko kepsnių mėgėjai. Poilsiautojų paslaugoms įrengtas paplūdimys su tilteliu, yra penkių vietų valtis ir vandens dviratis. Puikios sąlygos žvejybai.

Jums ilgam įsimins mūsų sodybos jauki aplinka, dėmesingas ir malonus personalo aptarnavimas. Svečių namai įsikūrę  ant  Zaraso ežero, kuris laikomas Zarasų krašto perlu, kranto.  Zaraso ežero pakrantėje  organizuojami įvairūs respublikiniai  ir tarptautiniai festivaliai bei šventės. Nuo kranto matosi labai gražios Zarasų miesto apylinkės.

Viešbučio numeriuose padarytas modernus remontas, plastikiniai langai, durys, sanitarinis mazgas – koklis.

Daugiau informacijos: ab.visaginas.com arba telefonais: +370 655 50808, +370 699 60715, +370 386 7091.

Paslaugos pavadinimas Kaina už valandą
Kambarys nuo 100 iki 200 Lt per parą
Sauna – baseinas 50 lt
Biliardas 15 lt
Valčių nuoma 10 lt
Vandens dviračio nuoma 10 lt
Banketų salė Sutartinė kaina
Automobilių stovėjimo aikštelė Nemokamai
Kavinės darbo laikas: 11.00 – 23.00