Svečių namai ” Vasara”

Svečių namai „VASARA” yra 3 jų aukštų kotedžas. Juose yra 6 kambariai ir puikiai įrengta bendro naudojimo virtuvė su visa įranga (šaldytuvas, viryklė, mikrobangų krosnelė, indai). Svečių namuose “VASARA” galime apgyvendinti iki 18 suaugusių žmonių. Maksimalus apgyvendinimas kambaryje 3 suaugę asmenys arba 2 suaugę ir 2 vaikai iki 12m.

Kiekvienas kambarys turi savo pavadinimą ir nuotaiką, kurią sukuria originalus kambario interjeras. Erdviuose, 23-26 m² kambariuose patogiai leis laiką net 4 asmenų šeima. Jūsų patogumui kiekviename kambaryje įrengtas dušas ir tualetas, yra televizorius, SAT TV, DVD, CD, MP3, MP4 grotuvas, elektrinis virdulys, stalo indai. Visuose Svečių namai “VASARA” kambariuose veikia didelės spartos belaidis internetas WiFi iki 4 Mb/s. Visi kambariai turi individualiai reguliuojamą autonominį šildymą. Prie svečių namų yra lauko terasa su raudonmedžio baldais ir stovas dviračiams laikyti, automobilių stovėjimo aikštelė. Svečių namai veikia visus metus.

Jūsų saldžiam miegui – karališko dydžio lovos su lateksiniais čiužiniais.

Jūsų sveikatai – antialerginė patalynė.

Jūsų patogumui – puikiai įrengta virtuvė.

Jūsų poilsiui – lauko terasa su raudonmedžio baldais ir stovas dviračiams laikyti.

Jūsų laisvalaikiui – belaidis internetas WiFi iki 4 Mb/s, SAT TV, DVD, CD, MP3, MP4 grotuvas.

Kita informacija:

Iki miesto centro ~300 m.

Iki jūros ~800 m.

Iki marių ~100 m.

Artimiausias prekybos centras – „MAXIMA” prekybos centras ~300 m

Artimiausia vieta užkąsti – „Čili” picerija ~ 50m

Apgyvendinimas su gyvūnais negalimas.

Automobilių stovėjimo aikštelė. Prie svečių namų “VASARA” yra bendro naudojimo nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Aikštelė yra bendro naudojimo, todėl garantuoti automobilio stovėjimo vietos negalime. Jei šalia mūsų svečių namų esančioje aikštelėje nėra vietos, rekomenduojame laikytis kelių eismo taisyklių ir naudotis kitų Nidos mieste esančiu mokamų ir nemokamų aikštelių paslaugomis. Artimiausia nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ~200 m. Artimiausia mokama automobilių stovėjimo aikštelė ~900 m.