Loading…

Tibetietiškas masažas KU NYE kūnui ir veidui

Tibetietiškas masažas atsirado maždaug prieš 3900 metų Šang Šung teritorijoje, ir yra vienas iš Tibeto medicinos metodų skirtas gydyti fizines ir psichologines ligas, remiasi budistine filosofija. Praktiškas ir efektyvus metodas atstatyti energiją ir išlaikyti psichologinę pusiausvyrą – Vienas seniausių pasaulyje masažų Ku-nye. Ne pirmus metus atliekamas tibetietiškas masažas Didlaukio klinikoje, viena iš mėgiamų dovanų moterims ir vyrams.
Dovana moterims: Viso kūno ir veido masažas
KU NYE – tai kompleksinė masažo sistema, kurios metu naudojama  senovės Tibeto techinika, padedanti atkurti balansą žmogaus kūne ir sieloje. Tibeto medicina į sveiką kūną žiūri kaip į visumą, fizinių ir energetinių sistemų balansą, todėl dėmesys skiriamas ne problemiškai vietai ar organui, bet visai organizmo sistemai – kas yra negalavimo arba geros sveikatos šaknys. Seanso metu masažuotojas paveikia vidines žmogaus energijas per taškus ir energijos kanalus kūne. Kiekvienas masažas yra individualus, atsižvelgiama į  paciento medžiagų apytakos tipą, kūno sudėjimą, būklę ir nuotaiką.
Veido masažas yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti. Masažas skatina natūralų odos valymąsi, tonizuoja veido audinius, šalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką, šalina toksinus.
Tibetietško Masažo KU  poveikis: imuniteto stiprinimas, kraujotakos ir virškinimo sistemos gerinimas, energijos tekėjimo gerinimas meridianuose, biologiškai aktyvių taškų veikimas, raumenų, sausgyslių elastingumo gerinimas, streso mažinimas.

Kaina nuo: 49.00 EUR.