“TonyResort” poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse

TonyResort yra nuostabus gamtos kampelis netoli Trakų (už Bražuolės miestelio), kuriame aktyviai pailsėti gali tiek šeimos, tiek pavieniai asmenys, tiek įvairių įmonių darbuotojai korporatyvinių renginių metu. TonyResort teikiamos aktyvaus laisvalaikio paslaugos apima tokias sritis, kaip nuotykių parkas (lipynės), apgyvendinimas nameliuose, konferencijų salės nuoma, upėtakių žvejyba, tinklinio bei teniso aikštės nuoma (teniso aikštė atitinka ATP standartus), pirtys ir saunos su galimybe pasikaitinti kubile. Taip pat galima naudotis sutvarkytu paplūdimiu, paplaukioti Gilušio ežere valtimis, pajodinėti žirgais bei poniais, užsisakyti unikalią ekskursiją po šalia esančią pelkę, išsinuomavus dviračius apvažiuoti įspūdingo grožio Trakų rajono vietoves. Veikia 200 vietų restoranas. Visos paslaugos yra skirtos aktyvų laisvalaikį gamtoje besirenkantiems žmonėms iš Lietuvos ir užsienio, vertinantiems gamtos teikiamus privalumus.

Apgyvendinimas poilsio namelyje

Dviejų aukštų namelyje yra po 2 dviviečius kambarius su dvigulėmis lovomis, vaizdu į ežerą ir pušyną. Kiekvienas namelis turi savo terasą, kurioje lankytojai gali gėrėtis gamta ir pramogauti. Šalia namelio galima pasistatyti  išsinuomotą kepsninę (kepsninės nuoma ir malkų kaina į namelio nuomos kainą neįskaičiuotos). Maitinimo paslaugos teikiamos TonyResort restorane. Kambariuose yra visi patogumai – tualetas, dušas, televizorius, telefonas, plaukų džiovintuvas, bevielis internetas. Automobiliai statomi toliau nuo namelių arba bendroje aikštelėje.

Apgyvendinimas Pobūvių namuose

Pobūvių namo antrame aukšte esančiuose pobūvių namuose įrengta po 10 dviviečių kambarių: 7 kambariai su atskiromis viengulėmis lovomis, 3 kambariai su dvigulėmis lovomis. Kambariai yra su visais patogumais – tualetu, dušu, plaukų džiovintuvu, telefonu, bevieliu internetu. Vaizdas pro langą – į mišką. Šiuo metu lankytojai apgyvendinami dviejuose pobūvių namuose – Kalno ir Miško. Šalia kiekvieno pobūvių namo yra lauko kubilas ir pirtis, taip pat galima išsinuomoti kepsninę. Automobiliai gali būti statomi šalia pobūvių namų.