Loading…

Unikalus lieknėjimo kursas tik moterims

Unikalus lieknėjimo kursas moterims, paremtas ajurvediniais mitybos ir organizmo valymo principais.

Laikas : lapkričio 18-30 dienomis, kas antra vakara (t.y. 18, 21, 23, 25, 28, 30 dienomis) nuo 19 val.

Daugelį moterų kamuoja antsvoris, su juo susijusios sveikatos problemos apkartina gyvenimą, o keli papildomi kilogramai dažnai yra pagrindiniai patrauklios išvaizdos priešai. Galiausiai nebesugebėdamos susitaikyti su pakitusiomis kūno formomis ir šlubuojančia sveikata, moterys ryžtasi drastiškai keisti gyvenimo būdą : vienos ima badauti, absoliučiai prarasdamos gyvenimo džiaugsmą ir dar labiau pablogindamos situaciją, kitos stačia galva pasineria į sportą, alina organizmą dideliais, vyrams pritaikytais, fiziniais krūviais.

Tačiau anksčiau ar vėliau šios moterys palūžta, o badavimo iškankintas ir visiškai išbalansuotas organizmas visas dietas priima kaip stresą ir pradeda veikti netgi priešingai – dar labiau sulėtėja medžiagų apykaita ir kiekvienas maisto kąsnis kaupiamas į riebalines atsargas.

Šiandien Jums siūlome sveikatos bei išvaizdos problemas spręsti patikimais ir saugiais būdais!

Taigi, turite puikią galimybę sudalyvauti 6 dienų trukmės unikaliuose lieknėjimo kursuose, paremtuose ajurvediniais mitybos ir organizmo valymo principais.

Šie kursai – tai šiuolaikinės ir senosios medicinos simbiozė.

Jau kursų metu Jūsų organizmas pradeda valytis, ima kristi svoris, gražėja oda, gerėja savijauta ir nuotaika, auga pasitikėjimas savimi, dar labiau atsiskleidžia meilė sau.

Kursų metu Jūs ne tik sužinosite daug teorinės informacijos, bet ir dalyvausite praktiniuose užsiėmimuose. Čia teorija jungiama su praktika:

įdomios ir išties naudingos paskaitos;

sveikos mitybos pamokėlės;

savimasažo pamokėlės;

jogos asanos (pratimai) lieknėjimui;

pranajamos (kvėpavimo valdymas, pratimai) lieknėjimui;

atsipalaidavimo ir saviįtaigos pamokėlės.

Ir visa tai parengta ir pritaikyta Jums, mielos moterys!

Šį kartą turėsite galimybę konsultuotis asmeniškai mitybos klausimais, gauti asmeninę dietos korekciją.

Užsiėmimai vyksta kas antrą vakarą, 6 iš eilės. Vieno užsiėmimo trukmė – apie 2,5 val.

Kursus veda ajurvedos konsultantė, jogos instruktorė, 10 metų besidominti bei praktikuojanti ajurvedą, jogą, sveiką gyvenseną, turinti net 22 metų darbo patirtį šiuolaikinėje medicinoje. Nuolatinis tobulinimasis ajurvedoje, psichologijoje, dietologijoje, sukaupta patirtis darbe su grupėmis jogos užsiėmimuose, skaitant paskaitas, leidžia šį kursą būti koncentruotu reikiama informacija, pratybomis, gera nuotaika ir puikia atmosfera.

Pamirškite įprastą sėslų, ramų ir tingų laisvalaikį tamsiais rudens vakarais– juk pasitikėjimą savimi, puikią savijautą ir dailias kūno linijas atgauti galite tik pradėję daugiau judėti, sveikiau maitintis, išmokę atsipalaiduoti ir pamilę save iš naujo. O dabar puiki proga pasisemti naudingų žinių bei įgyti naujų įgūdžių savo sveikatos labui.

Daugiau informacijos www.jogostudija.lt