Loading…

Vasaros uždarymo stovykla

Artėjant rugsėjui laikas pradėti ruoštis į mokyklą. Kas perka sąsiuvinius, kas naują kuprinę, o mes siūlome paskutinę savaitę atsipalaiduoti ir susikrauti į kuprinę kiek kitokius daiktus – miegmaišį, sumuštinių, papildomų kojinių… Kviečiame palydėti vasarą su žvėriška nuotaika zoologinėje stovykloje “Zoo safari”.
Ką veiksime? Stebėsime ir pažinsime mus supančius paukščius, vabzdžius, voragyvius, varliagyvius, roplius. Klaidžiosime painiais Kauno marių regioninio parko takeliais, sekdami žvėrių paliktais pėdsakais. Naktinėsime su šikšnosparniais, gaudysime naktinius drugius ir net vaiduoklius. Stovyklos metu vaikai galės gilinti ne tik zoologines žinias, bet ir kalbinius įgūdžius su stovyklos vadovais bendraudami lietuvių, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis.

Data – rugpjūčio 22-26 d.Trukmė 5 dienos (4 naktys) – nuo pirmadienio 10 val. iki penktadienio 16 val. Stovyklos kaina 95 Eur. Į kainą įskaičiuotas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).Nakvynė Gamtos mokykloje. Su savimi turėti miegmaišį.
Daugiau informacijos tel. (8~37) 38 30 71,El.paštu: [email protected], [email protected]
Registracija iki rugpjūčio 18 d. 12.00 val.
Vietų skaičius ribotas.