Loading…

Verslo susitikimų ir renginių organizavimas “Baltictainment”

Žodis Baltic apima visapuses paslaugas, siūlant bendrus verslo renginių sprendimus visose trijose Baltijos valstybėse. Žodis tainment yra kilęs iš žodžio entertainment, reiškiančio įvairių pramoginių renginių organizavimo sprendimus visose trijose valstybėse.Mes galime Jums pasiūlyti pilną paslaugų paketą. Mūsų tikslas – pateikti specialiai Jūsų įmonės poreikius atitinkančią ir Jūsų lūkesčius pateisinančią renginių organizavimo programą. Daugybė tarptautinių kompanijų naudojasi mūsų paslaugomis, organizuodami renginius Baltijos šalyse. Organizuojamų renginių tipai: kongresai ir konferencijos, iniciatyvos kėlimo ir motyvacinės programos darbuotojams, iniciatyvos skatinimo programos Jūsų klientams ir partneriams, komandos telkimas. Kad būtų lengviau pasirinkti, visos Baltictainment verslo-pramoginių renginių temos skirstomos į keturias grupes:

Baltictainment aktyvus – sportas, žaidimai, orientavimosi užduotys, komandos būrimas patalpose ir lauke, ekstremalūs renginiai su karo elementais ir pan.

Baltictainment klasikinis – muzikos renginiai, operos, koncertai ar spektakliai, degustacijos, kulinariniai renginiai ir pan, skirti tik Jums.

Baltictainment istorinis – Visos trys Baltijos valstybės pagrįstai didžiuojasi savo istorija. Čia gyveno ir dirbo daug žymių žmonių: menininkų, kompozitorių ar politikų. Kodėl nesurengus vieno savo renginių žymaus žmogaus atminimo ar politinio įvykio tema? Baltictainment mistinis – Baltijos valstybėse gausu istorinių vietų, dvelkiančių senove: rūmų, pilių ir dvarų, apie kurių praeitį sklinda padavimai ir legendos. Jie irgi galėtų tapti įdomaus renginio tema.