Viešbutis “Algirdas City Hotels” ***

UAB City hotels priklauso du viešbučiai Vilniuje- Rūdninkų vartai ** senamiestyje ir naujas viešbutis ALGIRDAS city hotels *** miesto centre.

Viešbutis Algirdas įsikūręs Algirdo gatvėje, XX a. pirmoje pusėje statytame, rekonstruotame pastate.

Viešbutyje įrengti 42 jaukūs ir stilingi, natūralių spalvų tonais dekoruoti kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 80 svečių, yra keletas kambarių rūkantiems svečiams, moderni ir jauki 50 vietų salė konferencijoms ir seminarams. Hole svečių patogumui įrengta darbo vieta su kompiuteriu ir nemokamu internetu. Visame viešbutyje veikia bevielis internetinis ryšys. Aplinkui gausu ofisų, parduotuvių, kavinių, nuo viešbučio  iki Vilniaus senamiesčio tėra vos 500 metrų.

Atvykę nuosavais automobiliais viešbučio svečiai ar seminarų dalyviai gali pastatyti juos uždarame viešbučio kiemelyje arba priešais viešbutį.

Pirmame viešbučio aukšte klientus pasitinka prancūziškos virtuvės restoranas „St. Michel” ir kviečia pasilepinti gurmaniškais patiekalais ar tiesiog ramiai praleisti vakarą malonioje aplinkoje ar jaukioje lauko terasoje.

Viešbutyje galima praleisti romantišką savaitgalį arba šį specialų paketą padovanoti kitiems.

Patyręs, dėmesingas ir paslaugus naujojo viešbučio personalas atsižvelgia net į menkiausius svečių norus ir stengiasi, kad klientai sugrįžtų dar ne vieną kartą.

Laukiame atvykstant ir Jūsų!

Detaliau apie viešbutį rasite internetinėje svetainėje  www.algirdashotel.lt