Loading…

Viešbutis “Artis” ****

“Centrum Hotels” – tai keturių žvaigždučių aukštos klasės viešbučių grandinė, kuriai priklauso trys viešbučiai: Vilniuje – “Artis Centrum Hotels” ir “Ratonda Centrum Hotels” bei viešbutis Rygoje – “Monika Centrum Hotels”.

Centrum viešbučiuose Jūs gausite aukščiausio lygio paslaugas, o profesionalūs darbuotojai visada Jums padės iškilus klausimams.
Centrum viešbučiai yra įkurti baltijos valstybių sostinių centruose – Vilniuje ir Rygoje, todėl visas miesto gyvenimas ar verslo reikalai yra pasiekiami ranka.
Keturių žvaigždučių viešbutis “Artis Centrum Hotels” yra įsikūręs visai šalia Katedros aikštės, greta Gedimino prospekto. Viešbutis turi keletą konferencijų salių, todėl puikiai tinka apsistoti verslo klientams, bei turistams norintiems susipažinti su Vilniumi.
Viešbutis “Ratonda Centrum Hotels” yra įsikūręs Rotundo gatvėje, kuri buvo pavadinta XVI a. vaito Augustino Rotundo vardu. Ratonda viešbutis nuo Gedimino prospekto nutolęs tik per 50 metrų, todėl Jūs visada būsite miesto įvykių sūkūryje.
Rygos miesto centre XIX a. pastate įsikūręs viešbutis “Monika Centrum Hotels” buvo atidarytas po rekonstrukcijos 2005-ųjų metų gruodžio mėn.

Geriausios senamiesčio vietos, senoviniai pastatai, jaukus interjeras leis Jums puikiai atsipalaiduoti po darbo dienos ar pailsėti per atostogas.