Loading…

Viešbutis “Hermis” ****

Prie įvažiavimo į Kauną vartų Jūsų laukia viešbutis „Hermis”, kuris yra įsikūręs strategiškai patogioje miesto vietoje – Savanorių prospekte – pagrindinėje Kauno gatvėje. Verslo klasės keturių žvaigždučių viešbutyje „Hermis” yra modernus sveikatingumo centras, itališkų patiekalų restoranas „Portofino” ir grožio salonas.

Nedideliame, bet jaukiame viešbutyje yra 13 šiuolaikiškai įrengtų kambarių. Jums ir Jūsų svečiams galime pasiūlyti modernius verslo klasės viešbučio kambarius (standartinius, dviejų aukštų, liuksus) bei 75m2 apartamentus su lauko terasa patiems išrankiausiems klientams. Konferencijoms, pasitarimams ar pristatymams siūlome 25 vietų konferencijų salę.

Viešbutis „Hermis” savo svečiams siūlo nemokamas moderniaus sveikatingumo centro paslaugas. 300 m2 treniruoklių salė, kurioje įrengti italų firmos „Techno Gym” kardio ir mechaniniai treniruokliai (dalis jų turi integruotą audio ir TV sistemą) ir atskira aerobikos salė patenkina net profesionalių sportininkų poreikius. Po treniruočių siūloma pasivaišinti vitamininiais ir sportiniais kokteiliais bei gėrimais šalia esančiame SPA bare. Taip pat Jūs galite paplaukioti 15 m ilgio baseine su kaskada bei sūkurine vonia, ar pasikaitinti garinėje ir suomiškoje bei infraraudonųjų spindulių pirtyse (daugiau informacijos apie sveikatingumo centrą – www.hermis.net ).

Viešbutyje “Hermis” įsikūręs itališkų patiekalų restoranas „Portofino” patenkins net ir išrankiausių klientų poreikius, todėl norimą patiekalą pas mus ras ir gurmanai ir tradicinių patiekalų mėgėjai. Klientų pageidavimu restoranas organizuoja ir aptarnauja šventinius renginius, teminius vakarėlius, pobūvius, prezentacijas bei išvažiuojamuosius banketus (daugiau informacijos apie restoraną – www.portofino.lt ).

Viešbutyje veikia grožio salonas, kuriame, naudodamos garsiausių pasaulio firmų kosmetikos priemones, o profesionalūs grožio specialistai padės Jums pasiruošti šventiniam pobūviui ar dalykiniam susitikimui.

Jūs, Jūsų svečiai ir šeimos nariai visada laukiami viešbutyje “Hermis”.