Viešbutis “Medūza” ***

Jūsų paslaugoms įrengti 25 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 50 svečių. Kambarių įvairovė: dviviečiai, liukso kambariai, apartamentai, suteiks Jums puikią galimybę rinktis. Kiekviename kambaryje yra šiuolaikinė oro paskirstymo sistema, internetinis ryšys, palydovinė televizija, tiesioginis telefonas, minibaras. Klientų patogumui kai kurie kambariai parengti galimam sujungimui („connecting rooms”). Viešbutyje „Medūza” sudarytos visos sąlygos neįgaliųjų priėmimui – specialiai tam pritaikyti kambariai, vonios patalpos. Visi kambariai su vaizdu į jūrą arba pušyną.

Jus maloniai kviečia 60-ties vietų restoranas,siūlantis puikius itališkos virtuvės patiekalus. Stiklinės sienos suteikia galimybę maloniai pabūti pušų apsuptyje. Jaukumą ir ramybę sukuria lyriškai skambanti muzika. Užkąsti ar atsigaivinti kokteiliais, gėrimais galite tiesiog ir kambariuose.

Na, o esant pageidavimui surengti konferenciją, seminarą ar tiesiog pasitarimą, mielai pasiūlysime 60 vietų konferencijų salę, taip pat visą reikalingą techninę įrangą. Aptarnavimas bei maitinimas konferencijų metu – neatsiejama paslaugų dalis.

Šalia viešbučio ir tik 100 metrų nuo jūros stovi pirčių kompleksas – kavinė „Medūza”. Čia galite pasikaitinti trijose skirtingose pirtelėse (turkiška, aromatinė-garinė, suomiška), paplaukioti apvaliame baseine. Kavinėje galite paskanauti lietuviškos, europietiškos virtuvės patiekalų. Šis kompleksas traukia ne tik savo paslaugomis, bet ir originaliu pirčių komplekso-kavinės vidaus dizainu ir išskirtine vieta Palangoje.

Viešbutyje yra 3 – jų kategorijų dviviečiai kambariai: 8 standartiniai, 15 liuksų, 2 apartamentai. Iš jų 2 numeriai skirti nerūkantiems, vienas – neįgaliesiems.

Kiekviename numeryje yra vonios/ dušo kambarys su šildomomis grindimis, palydovine (12 kanalų) televizija, telefonas, minibaras, darbo stalas, vėdinimo sistema. Visi kambariai yra su vaizdu į jūrą arba pušyną.

Viešbučio svečiams pusryčiai patiekiami  restorane su vaizdu į pušyną. Pusryčių kaina įskaičiuota į kambario kainą.

Ant viešbučio stogo įrengtos 2 terasos, padengtos natūralia smėlio danga, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą, pušyną. Vasarą svečių patogumui pastatomi stalai su kėdėmis, specialūs gultai, įrengtas dušas.