Loading…

Viešbutis “Navalis”

Klaipėdos miesto centre Jūsų laukia modernus 4 **** verslo klasės viešbutis – „Navalis“ !

Alsuojantis svetingumu ir modernia klasika, pagardintas žiupsneliu istorijos… Tai Klaipėdos centre nuo 2002 metų veikiantis elegantiškas viešbutis „Navalis“, įsikūręs istoriniame, 1863 metais už Klaipėdos miesto filantropo pirklio J. L. Vynerio lėšas pastatytame pastate.

Šiandien keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Navalis“ siūlo ramų ir komfortišką poilsį standartinės, verslo ir liukso klasės kambariuose ar apartamentuose su lauko terasa.

2008-ųjų pavasarį duris atvėrė istoriniame keltininko name įsikūręs viešbutis „Old Port Hotel“. Šis jaukus trijų žvaigždučių verslo klasės viešbutis yra ypatingoje vietoje – tarp Klaipėdos miesto piliavietėje įrengto jachtų uostelio bei Danės krantinės. Ši vieta viešbučiui „Old Port Hotel“ suteikia romantikos bei leidžia pasijusti apsistojus tikrame jūriniame mieste.

Ilgametė patirtis aptarnaujant įvairaus pobūdžio ir svarbos renginius mūsų viešbučių konferencijų ir pobūvių salėse ar klientų renginio vietoje, apgyvendinant skirtingų dydžių svečių grupes, aukšto rango valstybės ir užsienio šalių atstovus leidžia užtikrinti aukšto lygio paslaugų suteikimą.