Viešbutis “Promenada” ***

Viešbutis “Promenada” yra naujai pastatytas, modernus viešbutis Klaipėdos senamiestyje. Šalia viešbučio yra viena centrinių miesto aikščių – Lietuvininkų aikštė.

Viešbutis idealiai tinka verslo klasės svečiams. Jame įrengti 22 numeriai, iš kurių 5 – liukso klasės ir 2 -keturviečiai apartamentai.Numeriai tarp 17.5 ir 37 kvadratinių metrų ploto neskaitant san. mazgo. Kiekviename numeryje yra televizorius su kabeline televizija, telefonas, minibaras, vonios arba dušo įranga. Svečių patogumui viešbutyje įrengtas šiuolaikinis restoranas, siūlantis europietišką meniu. Taipogi turime automobilių stovėjimo aikštelę, teikiame fakso, interneto, seifo paslaugas, siūlome nemokamą taksi iškvietimą. Jūsų patogumui skalbimas bei lyginimas, kambario aptarnavimas. Mes su malonumu Jums padėsime suorganizuoti Jūsų laisvalaikį: užsakysime gidą, informuosime apie lankomus objektus bei mieste vykstančius renginius Viešbučio restorane organizuojame nedidelius banketus. Galima atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Taikoma lanksti nuolaidų sistema!

Viešbučio administracija maloniai kviečia pasinaudoti mūsų siūlomomis paslaugomis. Čia apsigyventi ramu, saugu ir nebrangu.

Kaina žiemos sezonu nuo 29 iki 55 eurų , vasarą nuo 46 iki 79 eurų.