Loading…

Viešbutis “Trasalis” ***

Šiandien Trakai svečius gali nudžiuginti ne tik kultūros ir gamtos turtais, bet puikiomis verslo, sveikatingumo ir pramogų centro „Trasalis” siūlomomis paslaugomis.

2006 m. gegužės 1 dieną pirmuosius lankytojus sutiko verslo, sveikatingumo ir pramogų centro „Trasalis” viešbutis, restoranas ir konferencijų salė „Luka”. „Trasalio” viešbučiui suteikta trijų žvaigždučių klasė. Šis didžiausias Trakuose viešbutis turi 103 kambarius ir vienu metu gali priimti iki 250 lankytojų. Viešbučio svečiai nemokamai gali naudotis internetu, žiūrėti 27 palydovinės televizijos programas lietuvių, lenkų, rusų, vokiečių ir anglų kalbomis. Visuose viešbučio kambariuose įrengta kondicionavimo įranga. Restoranas vienu metu gali priimti iki 120 svečių. Svečiams siūlomi europietiški ir lietuviški patiekalai, kurių paragauti tikrai verta.   

2007 m. balandžio 20 dieną duris atvėrė modernios konferencijų salės – „Skaistis”, „Akmena” ir „Galvė”, vandens pramogų, SPA centrai, grožio salonas, „Žiemos sodo” restoranas, treniruoklių ir aerobikos salės, boulingas ir biliardas bei vaikų priežiūros kambarys. Konferencijų centre vienu metu gali vykti renginiai, seminarai, mokymai ar konferencijos net 1000 žmonių. Konferencinė įranga, manome, patenkins net reikliausius konferencijų organizatorius. 

Vandens pramogų komplekse įrengti raityti nusileidimo kalneliai, sūkurinės vonios, suomiškos, rusiškos, turkiškos ir arabiškos pirtys. Vienu metu vandens pramogų centras gali talpinti iki 170 žmonių. Moderniame SPA ir sveikatingumo centre teikiamos įvairios kūno puoselėjimo, relaksacijos procedūros bei gydytojo reabilitologo konsultacijos, pagal kurias sudaromos gydomosios programos.   

Verslo, sveikatingumo ir pramogų centro lankytojai gali užsisakyti pažintinių ir pramoginių ekskursijų po Trakus ir miesto apylinkes, pasiūlyti keliones žirgais, plaukimą jachtomis ar senovinėmis burvaltėmis Trakų ežeruose.  

Verslo, sveikatingumo ir pramogų centras „Trasalis” – Jūsų laisvalaikio šalis!